Какво се случи на битката между Дунав и Витоша?

Дунав и Витоша, които бяха спрягани за отборите, които ще се борят категорично за оцеляването си в края на сезона, направиха много интересен мач помежду си от 5-ия кръг на efbet Лига в Русе. Домакините надделяха с 2:0 и показаха, че полека-лека набират скорост след трудния старт на кампанията. А "тигрите" пак се показаха като костелив орех, но пак

Витоша продължава да бедства и Дунав ги би

Дунав спечели с 2:0 домакинството на Витоша Бистрица в последен мач от 5-ия кръг на първенството. И двата гола за русенския тим отбеляза Ахмед Ахмедов. Превъзходството на русенци започна още от началните минути на срещата.След два пропуска логичното се случи в 39 –ата, когато падна първият гол за домакините. Тогава непокритият в наказателното поле

"Дунав" също мина през "Витоша", "тигрите" продължават без точка

"Дунав" Русе победи "Витоша" Бистрица с 2:0 у дома в последен мач от петия кръг на родния футболен шампионат. Така "драконите" оставиха съперника на дъното с 0 точки. За "Дунав" това е четвърти пореден двубой без поражение срещу "Витоша". Героят за русенци днес бе централният нападател Ахмед Ахмедов, отбелязал и двата гола - съответно в 39' и 60'.

Дунав победи Витоша с 2:0

Дунав победи Витоша с 2:0 в последния мач от петия кръг на efbet Лига. И двата гола отбеляза централният нападател Ахмед Ахмедов в 39-тата и в 60-тата минута. Победата е втора за Дунав и изкачи русенци на девето място в класирането с 6 т. Витоша си остава твърдо на дъното с 0 точки.

Людмил Киров: Влизането на Гъргоров повлия на играта

Старши треньорът на Дунав Людмил Киров бе доволен от старанието на неговите футболисти при успеха с 2:0 над Витоша в среща от петия кръг на първенството. "Получи се един добър мач. Беше много трудно, времето беше фактор. Витоша игра доста стойностен футбол, но моите момчета показаха желание и агресия, коментира наставникът. - През второто полувреме

Дунав - Витоша 2:0 /репортаж/

Вижте най-интересните моменти от успеха на Дунав над Витоша Бистрица с 2:0 в двубой от 5-ия кръг на efbet Лига. Ахмед Ахмедов реализира и двете попадения за успеха на тима от Русе.

Енгибаров след петата поредна загуба: Не е притеснително

Наставникът на Витоша Бистрица Енгибар Енгибаров призна, че петте поредни загуби на „тигрите” в efbet Лига не го притесняват. Причината е, че отборът разполага с много млади играчи, но се надява с времето опитът им да нарасте и да започнат да се записват победи. „За мен лично не е притеснително, че пак паднахме. Мисля, че контузията на Емил Гъргоров

Дунав закотви Витоша на дъното

Дунав Русе победи лесно с 2:0 тима на Витоша Бистрица в последен двубой от петия кръг на efbet Лига. И двата гола отбеляза централният нападател на "драконите" Ахмед Ахмедов в 39-ата и в 60-ата минута. Двубоят не предложи много голямо зрелище, особено през първото полувреме. Мачът започна в доста спокойно темпо. До десетата минута единственото по-интересно

Енги: Не ми е притеснено, не обичам статистиката

Наставникът на Витоша (Бистрица) Енгибар Енгибаров прие философски загубата с 0:2 от Дунав в последния мач от кръга в efbet Лига. Енги призна, че в отбора му има кадрови проблеми. "Не ми е притеснено, имаме кадрови проблеми в отбора, млади футболисти. Гъргоров още не е в оптимална форма. Виждате, че в хода на мача влизат 19-годишни футболисти, даваме

Героят на Дунав: Не се чувствам герой

Ахмед Ахмедов се превърна в герой за Дунав, след като отбеляза и двете попадения срещу Витоша при успеха на русенци с 2:0. Нападателят обаче изтъкна, че целият отбор има заслуги за победата. "Бяхме много концентрирани в защита. Надиграхме Витоша и заслужено спечелихме. Не се чувствам герой, спечелихме благодарение на целия отбор", сподели Ахмедов след