Дончич и Далас сломиха Лейкърс, Торонто разби Юта

Словенският феномен Лука Дончич отново показа невероятното си спортно майсторство и поведе Далас Маверикс към успех със 114:100 при гостуването на Лос Анджелис Лейкърс. 20-годишният гард завърши срещата с 27 точки, 9 борби и 10 асистенции, а с победата Далас прекъсна серията на съперника си от десет последователни победи в Националната баскетболна

Какво се случи в НБА тази нощ?

Мачове от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация (НБА): Бруклин - Маями 106:109 Ню Йорк - Бостън 104:113 Минесота - Мемфис 107:115 ЛА Лейкърс - Далас 100:114 Детройт - Сан Антонио 132:98 Ню Орлиънс - Оклахома 104:107 Орландо - Голдън Стейт 100:96 Торонто - Юта 130:110 ЛА Клипърс - Вашингтон 150:125 Лидери в отделните дивизии Източна конференция:

Резултати и класиране в НБА

Резултати от срещите в Националната баскетболна асоциация: Бруклин - Маями 106:109 Ню Йорк - Бостън 104:113 Минесота - Мемфис 107:115 ЛА Лейкърс – Далас 100:114 Детройт - Сан Антонио 132:98 Ню Орлиънс - Оклахома 104:107 Орландо - Голдън Стейт 100:96 Торонто - Юта 130:110 ЛА Клипърс - Вашингтон 150:125 Класиране: Източна конференция: Атлантическа

Пожарът Дончич застигна и Лейкърс

Серията от 10 поредни победи на "езерняците" в НБА бе прекъсната КАКВО СЕ СЛУЧИ: Серията от 10 поредни победи на Лос Анджелис Лейкърс в НБА бе прекъсната. “Езерняците” отстъпиха на Далас със 100:114 у дома в мач от редовния сезон в лигата. НАЙ-ДОБРИ: Антъни Дейвис остави на сметката на Лейкърс нов дабъл-дабъл – 27 точки и 10 борби. Леброн Джеймс добави

Дончич и Далас превзеха Ел Ей и приземиха Лейкърс

Далас Маверикс приземи ЛА Лейкърс и спря серията на Езерняците от 10 поредни победи след впечатляващ успех със 114:100 насред „Стейпълс Сентър”. Силно второ полувреме изведе тексасци до триумфа, като Мавс спечелиха за 7-и път в 9 гостувания и подобриха баланса си до 13-6. В същото време калифорнийци се изравниха с Милуоки с показатели от 17-3. До почивката

Резултати от НБА

Мачове от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация (НБА): Сакраменто - Денвър 100:97 след продължения Филаделфия - Индиана 119:116 Милуоки - Шарлът 137:96 Хюстън - Атланта 158:111 Лидери в отделните дивизии Източна конференция: Атлантическа дивизия: Торонто 14 победи/ 4 загуби, Бостън 13/5 Централна дивизия: Милуоки 17/3, Индиана 12/7 Югоизточна

Лейкърс се справи с Уизардс без проблеми

Тимът на Лос Анджелис Лейкърс се наложи убедително над Вашингтон Уизардс със 125:103 на свой терен в двубой от Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада. "Езерняците" спечелиха първата четвърт с 37:23, на голямата почивката преднината им бе 21 точки и без проблеми я задържаха до края. Антъни Дейвис реализира 26 точки и 13 борби, а ЛеБрон Джеймс

Лука Дончич и поредната му вихрена вечер в НБА

Звездата на "Далас маверикс" Лука Дончич продължи впечатляващото си представяне от началото на сезона. 20-годишният словенец имаше основна заслуга за успеха на тима със 120:113 срещу "Финикс сънс", като изравни рекордните в кариерата си 42 точки. Дончич беше близо до трипъл-дабъл с 11 асистенции и девет борби. Със средно по 32.4 точки, 10.3 борби и

Дончич и Йънг с по над 40 точки в НБА

Двамата изравниха лични постижения Лука Дончич продължава да твори в НБА. Словенецът изравни най-доброто постижение в кариерата си от 42 точки, за да изведе Далас до триумф над Финикс със 120:113. Гардът остави на сметката на Маверикс още 9 борби, 11 асистенции и 1 открадната топка за 38 минути на паркета като титуляр. При стрелбата си от игра той

Дончич затъмни Слънцата с нов силен мач

Лука Дончич остави зад себе си лошия мач срещу ЛА Клипърс и наказа Финикс с 42 точки, 9 борби и 11 асистенции, а Далас победи със 120:113. Словенецът изравни личното си постижение по точки, а Тим Хардуей добави 26 точки за успеха на Маверикс, след който тимът подобри баланса си до 12-6. „Големите играчи бързо забравят тежките двубои и мислят единствено