Марица безпроблемно продължи за Купата

Марица Пловдив се класира за полуфиналите в Националната волейболна лига и очаква победителя от четвъртфиналния плейоф между Раковски Димитровград и ЦСКА за противник в серията за влизане в големия финал. Шампионките затвориха с 2:0 победи своята четвъртфинална серия с Перун Варна, след като днес в зала "Колодрума" спечелиха и втория мач с разгромен

Марица би с лекота и чака ЦСКА на полуфиналите

Марица (Пловдив) се класира за полуфиналите в Националната волейболна лига и очаква победителя от четвъртфиналния плейоф между Раковски (Димитровград) и ЦСКА за противник в серията за влизане в големия финал. Шампионките затвориха с 2:0 победи своята четвъртфинална серия с Перун Варна, след като днес в зала "Колодрума" спечелиха и втория мач с разгромен

Марица на полуфинал след нов разгром над Перун (статистика)

Отборът на Марица (Пловдив) се класира за полуфиналите в НВЛ-жени и очаква победителя от 1/4-финалния плейоф между Раковски (Димитровград) и ЦСКА за противник в серията за влизане в големия финал. Шампионките затвориха с 2-0 победи своята четвъртфинална серия с Перун (Варна), след като днес в зала "Колодрума" спечелиха и втория мач с разгромен резултат

Левски на полуфинал

Волейболистките на Левски победиха Казанлък с 3:0 (25:13, 25:18, 25:17) във втория мач между двата отбора, от 1/4-финалните плейофи в НВЛ-жени, който се игра в столичната зала „Сиконко“. Така с общ резултат 2-0 победи „сините“ продължават напред на полуфинали в шампионата. Там те ще срещнат съставът на Берое (Стара Загора), който по-рано постигна

ВК Марица на полуфинал след нова победа над Перун за 43 минути

Шампионките очакват победителя от плейофа между Раковски (Димитровград) и ЦСКА сред 3:1 за димитровградчанки в първия мач Марица (Пловдив) се класира за полуфиналите в Националната волейболна лига и очаква победителя от четвъртфиналния плейоф между Раковски (Димитровград) и ЦСКА (София) за противник в серията за влизане в големия финал. Шампионките

Берое на полуфинал след нова чиста победа над Славия

Волейболистките на Берое (Стара Загора) се класираха на полуфинали в НВЛ-жени. Воденият от Петър Дочев тим надигра Славия с 3:0 (26:24, 25:18, 25:8) във втория мач помежду им, изигран в зала "Иван Вазов" в града на липите. Победата бе факт само за час игра. @@@ В първата среща, изиграна вчера в Казанлък, старозагорки записаха успех със същия резултат

Левски и Берое се класираха за 1/2-финалите на волейболното първенство

Левски и Берое се класираха за полуфиналите от волейболното първенство при жените. "Сините" победиха Казанлък с 3:0 (13, 18, 17 ) във втория мач между двата отбора от 1/4-финалните плейофи, който се игра в столичната зала „Сиконко“. Най-резултатна бе Вангелия Рачковска със 17 точки (1 блокада), 12 точки добави Кристиана Петрова (1 ас, 1 блокада). За

Марица на крачка от полуфиналите в НВЛ

Шампионките разбиха варненки с 3:0, очакват успешна защита на титлата си Марица (Пловдив) разгроми гостуващия Перун (Варна) с 3:0 (25:15, 25:10, 25:10) след едва 47 минути игра в първия мач от четвъртфиналната серия между двата тима в Националната волейболна лига. Така шампионките поведоха в плейофа с 1:0 победи и са само на един успех от класиране

Марица на крачка от полуфиналите в НБЛ

Шампионките разбиха варненки с 3:0, очакват успешна защита на титлата си Марица (Пловдив) разгроми гостуващия Перун (Варна) с 3:0 (25:15, 25:10, 25:10 ) след едва 47 минути игра в първия мач от четвъртфиналната серия между двата тима в Националната волейболна лига. Така шампионките поведоха в плейофа с 1:0 победи и са само на един успех от класиране

Марица и Левски бият, Раковски надви ЦСКА във волейболните плейофи

Волейболистките на Раковски (Димитровград) надиграха като домакини ЦСКА с 3:1 ( 20:25, 25:17, 25:21, 25:13) в първия мач между двата тима от 1/4-финалните плейофи в женското първенство на България. Така димитровградчанки, водени от Габриела Айшинова тръгнаха с успех в най-интересния сблъсък от тази фаза на НВЛ-жени, който се игра в местната зала "Младост"