България спечели 19 от възможни 21 отличия в BMU European Motocross championship

През изминалата седмица приключи седмият и финален кръг от BMU European Motocross championship, проведен на мотокрос трасето Чиолпани, Румъния. След като българските състезатели пропътуваха много километри по пътищата на Молдова, България, Сърбия, Босна и Херцеговина и Румъния, бориха се в дъжд и кал, прах и жега, ето я и равносметката за сезона: МХ65

Приключи седмият кръг от BMU European Motocross championship

През изминалата седмица приключи седмия, финален кръг от BMU European Motocross championship, проведен на мотокрос трасето Чиолпани, Румъния. След като българските състезатели пропътуваха много километри по пътищата на Молдова, България, Сърбия, Босна и Херцеговина и Румъния, бориха се в дъжд и кал, прах и жега, ето я и равносметката за сезона: МХ65

Маркес и Honda започнаха преговори за нов договор в MotoGP

Honda и шесткратният шампион в кралския клас на мотоциклетизма Марк Маркес вече са в напреднали разговори за удължаване на договора на пилота до края на сезон 2022. Настоящият контракт на Маркес, който прекара цялата си кариера до момента в Honda, изтича в края на следващия сезон. Въпреки че нито Маркес, нито Honda открито говорят за плановете си за

Чой изпревари Караньотов на старта и записа победа на пистата в Долна Митрополия

На завършилия последен кръг от Републиканския ни шампионат на писта в Долна Митрополия, Плевен вече официално са известни имената на шампионите в отделните класове за 2019 година. Събитията на летищния комплекс бяха открити с уникален мото парад, в който се включиха над 200 мотоциклетисти от цялата страна, които дойдоха за съвместната благотворителна

Марк Маркес вече е шесткратен световен шампион

Марк Маркес спечели шестата си титла от световния шампионат по мотоциклетизъм в клас Мото GP. Испанският пилот на Хонда се поздрави с успех в състезанието за Голямата награда на Тайланд и стана недостижим в генералното класиране. Това е девета победа за сезона за Марк Маркес и общо 53-та в неговата кариера. 26-годишният състезател спечели четвърти

Чой победи Караньотов в последния кръг на пистовия шампионат, провел се край Плевен

Снимка: bfm.bg 115 състезатели от България, Турция, Румъния, Сърбия, Северна Македония и Гърция взеха участие в днешните състезания На завършилия последен кръг от Републиканския ни шампионат на писта в Долна Митрополия, Плевен вече официално са известни имената на шампионите в отделните класове за 2019- та година. Събитията на летищния комплекс бяха