Милан триумфира над Атлетико в Мадрид и завърза интригата в групата

Милан победи Атлетико Мадрид с 1:0 като гост в мач от Група В на Шампионската лига. Единственото попадение в двубоя дойде три минути преди края, когато "росонерите" реализираха чрез резервата Жуниор Месиас, което бе достатъчно за успеха. По този начин италианският гранд се върна в борбата за осминафиналите в турнира, след като събраха актив от пет

НА ЖИВО: Атлетико М - Милан 0:1

Атлетико Мадрид и Милан играят при резултат 0:1 в мач от Група В на Шампионската лига. Двубоят стартира в 22:00 часа и може да бъде проследен на живо на сайта Gong.bg . Домакините имаха възможността да стартират по отличен начин, след като Родриго Де Паул получи Яник Караско в наказателното поле и аржентинецът нанесе изстрел от въздуха, който бе отлично

Милан матира Атлетико с късен гол и остава в борбата в ШЛ

Гласувай: 0 0 A+ A- "Росонерите" спечелиха на "Уанда Метрополитано" след гол на Месиас в 87-ата минута Милан стигна до трудна победа с 1:0 като гост на Атлетико Мадрид и запази шансове за осминафиналите в Шампионска лига. Единственият гол в мача отбеляза Месиас в 87-ата минута. Така „росонерите“ вече имат 4 точки, с колкото е и Атлетико Мадрид. Водач