Ювентус прегази СПАЛ за Купата, предстои Дерби Д'Италия на 1/2-финалите

Отборите на Ювентус и СПАЛ играят при резултат 4:0 в ¼-финаелн мач от турнира за Купата на Италия. В 16-ата Алваро Мората откри след точно изпълнена дузпа, а в 33-ата минута Джанлука Фработа удвои. Деян Кулушевски направи класиката в 78-ата, а Федерико Киеза оформи крайния резултат в четвъртата минута от добавеното време на двубоя. Така съперник на

Ювентус прегази СПАЛ, предстои Дерби Д'Италия на 1/2-финалите

НА ЖИВО: Ювентус - СПАЛ 3:0, класика от "биаконерите"

Отборите на Ювентус и СПАЛ играят при резултат 2:0 в ¼-финаелн мач от турнира за Купата на Италия. В 16-ата Алваро Мората откри след точно изпълнена дузпа, а в 33-ата минута Джанлука Фработа удвои. Деян Кулушевски направи резултата класически в 78-ата минута. Съперник на победителя ще бъде Интер, който снощи елиминира градския си съперник Милан. Двубоят

НА ЖИВО: Ювентус - СПАЛ 2:0, "биаконерите" контролират темпото

Отборите на Ювентус и СПАЛ играят при резултат 2:0 в ¼-финаелн мач от турнира за Купата на Италия. В 16-ата Алваро Мората откри след точно изпълнена дузпа, а в 33-ата минута Джанлука Фработа удвои. Съперник на победителя ще бъде Интер, който снощи елиминира градския си съперник Милан. Двубоят за Ювентус пропуска звездата на тима Кристиано Роналдо,

НА ЖИВО: Ювентус - СПАЛ 2:0, втората част стартира

НА ЖИВО: Ювентус - СПАЛ 2:0, страхотен гол на Фработа

НА ЖИВО: Ювентус - СПАЛ 1:0, Мората откри

Отборите на Ювентус и СПАЛ играят при резултат 1:0 в ¼-финаелн мач от турнира за Купата на Италия. В 16-ата минута Алваро Мората откри след точно изпълнена дузпа. Съперник на победителя ще бъде Интер, който снощи елиминира градския си съперник Милан. Двубоят за Ювентус пропуска звездата на тима Кристиано Роналдо, който получи почивка от треньора Андреа

Ювентус е на 1/2-финал за Купата на Италия след разгром срещу СПАЛ

Ювентус напълно очаквано намери място сред полуфиналистите за Купата на Италия. "Старата госпожа" имаше лесен жребий за четвъртфиналите и с лекота надигра втородивизионния СПАЛ с 4:0. Скромният опонент позволи на Андреа Пирло да експериментира със своя състав, дори оставяйки извън групата звездата Кристиано Роналдо. Юве стартира вихрено и поведе още

НА ЖИВО: Ювентус - СПАЛ, начало на двубоя

Отборите на Ювентус и СПАЛ играят при резултат 0:0 в ¼-финаелн мач от турнира за Купата на Италия. Съперник на победителя ще бъде Интер, който снощи елиминира градския си съперник Милан. Двубоят за Ювентус пропуска звездата на тима Кристиано Роналдо, който получи почивка от треньора Андреа Пирло. 🏆 𝗖𝗢𝗣𝗣𝗔 𝗠𝗢𝗗𝗘 🔛 #JuveSPAL #CoppaItalia #ForzaJuve

НА ЖИВО: Ювентус - СПАЛ, съставите

Отборите на Ювентус и СПАЛ се изправят един срещу друг в ¼-финаелн мач от турнира за Купата на Италия. Двубоят стартира в 21:45 часа и ще можете да го проследите на живо в Gong.bg . 🏆 𝗖𝗢𝗣𝗣𝗔 𝗠𝗢𝗗𝗘 🔛 #JuveSPAL #CoppaItalia #ForzaJuve pic.twitter.com/bhuPVVysHD — JuventusFC (@juventusfcen) January 27, 2021 21:45 часа | ЮВЕНТУС – СПАЛ 0:0 Стартови