placeholder
placeholder

Медведев: Първо не харесвах нищо тук, сега съм на седмото небе

Данийл Медведев спечели убедително турнира "София оупън 2019" снощи, като в три от мачовете си не загуби сет, но не всичко за него е било блестящо в столицата ни. Това разкри руснакът. Медведев преодоля на финала Мартон Фучович от Унгария с 2:0. На осминафинала той губеше с 0:1 сета от Робин Хаасе (Холандия), но после мина като тайфун през трима опоненти

Руснак спечели турнира София Оупън

Даниил Медведев е поредният шампион от тенис турнира в София. Руснакът се наложи с 6:4, 6:3 над унгареца Мартон Фучович във финала, след като отстрани друг от фаворитите Гаел Монфис. Медведев ще вземе 250 точки за ранглистата на АТР и близо 90 хиляди евро от наградния фонд. В предишните три издания на турнира в София шампиони бяха: Мирза Башич (2018),

Горан Джокович: Sofia Open прогресира много

Турнирният директор на Sofia Open 2019 Горан Джокович даде интервю за DIEMA SPORT за всичко свързано около престижната тенис надпревара. Чичото на световния №1 в тениса – Новак Джокович, сподели вижданията си за бъдещите издания от състезанието и всичко, което се случи след тазгодишния турнир. „Много съм щастлив от това, което се случва в София от

Фучович: Медведев игра по-добре и заслужено победи

Мартон Фучович, който загуби финала на София Оупън от Даниил Медведев , заяви, че руснакът определено е играл по-добре. Унгарецът имаше някои шансове през първия сет, но във втората част се предаде. И загуби финала след малко повече от 1 час и 20 минути. „Беше труден мач. Даниил е много добър играч, който има потенциала да пробие в топ 10. Сервираше

Медведев е шампионът на София Оупън ’19

Мартон Фучович изигра един от най-силните си мачове, но това не му стигна да преодолее третия в основната схема Даниил Медведев на финала в София. Руснакът се пребори за успех с 6-4 6-3 и е новият шампион на Sofia Open 2019. Срещата продължи 81 минути. Медведев ще вземе 250 точки за ранглистата на АТП и близо 90 хиляди евро от наградния фонд. В предишните

Медведев триумфира на Sofia Open (ВИДЕО+СНИМКИ)

Снимка: Олег Попов, NOVA Руснакът спечели финала срещу Мартон Фучович Третият в основната схема Даниил Медведев спечели четвъртото издание на тенис турнира Sofia Open. На финала руснакът победи с 2:0 сета Мартон Фучович от Унгария с 6-4, 6-3. Срещата продължи 81 минути. СНИМКИ ОТ ДВУБОЯ И НАГРАЖДАВАНЕТО ВИЖТЕ ТУК Това е четвърта титла в кариерата на

Подробен репортаж от финала Медведев - Фучович в София

Даниил Медведев триумфира на турнира по тенис от сериите АТП 250 в София с награден фонд 524 340 евро. Поставеният под номер 3 Медведев победи на финала унгареца Мартон Фучович с 6:4,, 6:3 за 81 минути в зала Арена "Армеец". Вижте репортаж от мача :

Шампионската фотосесия на Данил Медведев в София

Данийл Медведев е шампионът в четвъртото издание на Sofia Open. На финала руснакът победи с 2:0 сета Мартон Фучович (Унгария), в отделните части 6:4, 6:3. Срещата продължи 81 минути. Това е четвърта титла за Медведев и първа за сезона. По-рано през годината той игра и на финала в Бризбейн (Австралия). По пътя към трофея в София руснакът загуби само

Мектич и Мелцер: Трябваше да спасяваме мачболи, а ето че сме шампиони

Пресконференция на шампионите на двойки на Sofia Open 2019 Никола Мектич и Юрген Мелцер. – Поздравления за титлата. Как се чувствате? – Н.М. Доволни сме, разбира се. Това е първата ни титла заедно. Двубоите ни бяха трудни, в някои от тях се налагаше да спасяваме и мачболи, но се преборихме и сме шампиони. – Ю.М. Аз нямам какво да добавя. Първо трябва