placeholder
placeholder

Берое допусна втора загуба в груповата фаза на "Еврокъп"

Отборът на Берое (Стара Загора) допусна втора загуба в група "Е" на европейския клубен турнир по баскетбол за жени "Еврокъп". Старозагорки отстъпиха пред гостуващия Боташ (Турция) с 51:98. Баскетболистките от Турция изиграха силна първа четвърт, която спечелиха с 36:17, а след това до края на мача изцяло контролираха играта. Само пет състезателки на

Берое пак падна в "Еврокъп"

Втора загуба за баскетболистките на “Берое“ в Европа

Отборът на „Берое“ (Стара Загора) допусна втора загуба в група „Е“ на европейския клубен турнир по баскетбол за жени „Еврокъп“ -  51:98 точки срещу „Боташ“ (Турция). Гостенките изиграха силна първа четвърт, която спечелиха с 36:17 т., а след това до края на мача изцяло контролираха играта. Само пет състезателки на „Берое“ се разписаха в мача. Ана

Берое отстъпи на туркини в Еврокъп

Старозагорки загубиха от Боташ у дома Какво се случи: Женският отбор на Берое допусна втора загуба в Еврокъп . В зала “Общинска” тимът на Таня Гатева отстъпи на Боташ с 51:98 в мач от група Е на турнира. Старозагорки имат в актива си и 1 победа, като заемат трето място във временното класиране. Най-добри: Ана Почек завърши с 25 точки и 8 борби за Берое

Тежка загуба за Берое в Еврокъп

Берое Стара Загора претърпя тежка загуба във втория по сила европейски клубен турнир при жените Еврокъп. Баскетболистките на Таня Гатева отстъпиха на Боташспору дома с 51:98. Турският тим доминираше през целия мач и без проблеми спечели, като имаше предимство по всички статистически показатели. След този двубой Берое е с една победа и две поражения,

Женският баскетболен тим на "Берое" се готви за голяма битка

От думите на треньора и играчите на "Берое" стана ясно, че подкрепата на публиката е повлияла много положително на играта в мача с шведския "А3 Баскет" и отборът отново ще разчита феновете да ги подкрепят. "Нямаме проблеми с контузии, всички са здрави и готови да играят", каза Таня Гатева. Сензация! България удари една от големите сили в баскетбола

Берое разчита на подкрепата от трибуните

Баскетболистките на Берое са домакини утре на Боташспор (Турция) от 18.00 часа. Срещата е в спортната зала "Общинска" в Стара Загора и е част от трети кръг в група "Е" на турнира "Еврокъп". Входът ще бъде свободен. На пресконференция днес в пресклуб БТА - Стара Загора от ръководството на клуба обявиха, че Боташспор е силен тим, който разполага в състава

В Берое очакват подкрепа от публиката срещу в утрешния мач срещу Боташспор

Баскетболистките на Берое са домакини на Боташспор (Турция) утре от 18.00 часа в спортната зала "Общинска" в Стара Загора. Срещата е от третия кръг в група "Е" на турнира "Еврокъп". Входът за мача ще бъде свободен. На пресконференция днес в пресклуб БТА - Стара Загора от ръководството на клуба обявиха, че Боташспор е силен отбор, който разполага в