Андрей Жеков: Доволен съм, беше важно да запишем първа победа

Треньорът на волейболния Левски Андрей Жеков остана доволен след първата победа на тима му в първата осмица на Суперлигата - 3:0 срещу Пирин (Разлог) в единствения изигран мач от 4-ия кръг. Ето какво сподели Жеков пред медиите след срещата: Левски с първа победа в първата осмица след разгром над Пирин (видео + галерия) "Резултатът може би малко подлъгва

Левски с първа победа в Суперлигата

Левски записа първа победа за новия сезон в Суперлигата. След загубата с 1:3 от Марек Юнион Ивкони днес "сините" бяха безапелационни при гостуването на Пирин. Те спечелиха с 3:0 (25:15, 25:18, 25:17) срещата, която се състоя в залата на "Славия" заради наказание на съперника. Най-резултатни за успеха бяха капитанът Боян Йорданов и Александър Николов,

Левски разби Пирин и го закотви на дъното

Волейболистите на Левски София записаха първи успех в Първата осмица на Суперлигата. Воденият от Андрей Жеков тим надигра Пирин (Разлог) с 3:0 (25:15, 25:18, 25:17) в мач от четвърти кръг. Левски е на петата позиция с 3 точки (1 победа, 1 загуба), Пирин е седми с 0 точки (4 поражения) и два мача повече. В първата част "сините" домнираха изцяло и поведоха

Левски с първа победа в първата осмица след разгром над Пирин

Волейболният отбор на Левски записа първа победа в първата осмица на Суперлигата на България. Играчите на Андрей Жеков надиграха категорично Пирин (Разлог) с 3:0 (25:15, 25:18, 25:17) в единствения мач от 4-ия кръг на първенството, игран тази вечер в зала "Панайот Пондалов" в столицата. @@@ Така "сините" имат 1 победа, 1 загуба и 3 точки, но са и с