Половината население на Канада следи серията от финалите в НБА

Баскетболът в страната определено е на мода в последно време Баскетболът в Канада определено е на мода в последно време . Според НБА, половината от населението на страната е гледало всички или част от двубоите от финалната серия между Торонто и Голдън Стейт. Последният мач от битката за златото в лигата между Уориърс и Раптърс , приключил с победа

НБА призна за пропуснат фаул срещу Марк Гасол

Нарушението е станало в края на мач №5 от финалите в НБА Пропуснат фаул срещу Марк Гасол не са маркирали съдиите в края на мач №5 от финалите в НБА между Торонто и Голдън Стейт. Това обявиха от лигата след разглеждане на двубоя. При резултат 103:106 и 49 секунди преди сирената ДеМаркъс Казънс нарушава правилата срещу испанеца , който хвърля топката

Феновете на Раптърс нямали класа

От Голдън Стейт скочиха на феновете на Торонто заради реакцията им след контузията на Кевин Дюрант. Крилото напусна в началото на втората четвърт със сериозен проблем, като най-вероятно става въпрос за разкъсан ахилес, а голяма част от привържениците на Раптърс ликуваха и аплодираха след случилото се. „Това са глупости! Аз съм печелил титлата и зная

Торонто – Голдън Стейт 105:106 /мач номер 5/

Голдън Стейт вкара 20 тройки и спечели със 106:105 в залата на Торонто, с което намали изоставането си на 2:3 победи във финалната серия в Националната баскетболна асоциация. Гостите, които се стремят към трета поредна титла, имаха преднина през по-голямата част от срещата, като в средата на третата четвърт водеха с 14 точки при 77:63. Канадците не

Голдън Стейт не се дава за титлата в НБА

Отборът на Голдън Стейт вкара 20 тройки и спечели със 106:105 в залата на Торонто, с което намали изоставането си на 2-3 победи във финалната серия в Националната баскетболна асоциация. Гостите, които се стремят към трета поредна титла, имаха преднина през по-голямата част от срещата, като в средата на третата четвърт водеха с 14 точки при 77:63. Канадците

Голдън Стейт спаси първия мачбол за Торонто

Шампионът в НБА Голдън Стейт Уориърс победи инфарктно със 106:105 Торонто Раптърс и все още е в борбата за титлата. "Воините" изостават с 2:3 победи, а тази нощ канадците можеха да триумфират с трофея. Няколко минути преди края те имаха аванс, но не издържаха и отстъпиха. Една от големите звезди на Голдън Стейт - Кевин Дюрант се завърна в игра след

Лошо. Травмата на КД е друга: увреден ахилес

Контузията на Кевин Дюрант е различна от предишната и е в ахилеса на десния крак. Това обяви генералният мениджър на Голдън Стейт Боб Майърс, който трудно сдържаше емоциите си и почти се разплака, с което показа, че състоянието на звездата не е никак добро. Крилото се завърна паркета след повече от месец отсъствие и стартира в мач №5 от финалите срещу

Голдън Стейт се спаси, но загуби отново Дюрант

Действащият шампион Голдън Стейт успя да измъкне победата в 5-ия мач от финалната серия в Националната баскетболна асоциация, но плати сериозна цена. Уориърс се наложиха с една точка над Торонто в Scotiabank Arena – 106:105 (34:28, 28:28, 22:22, 27:22) в изключително драматичен двубой. Торонто води във финалната серия с 3:2 успеха и можеше да триумфира

Голдън Стейт остава в битката за трофея в НБА

Голдън Стейт се добра до още един мач – ВИДЕО

Голдън Стейт надделя над Торонто със 106:105 в петия мач от финалната серия в НБА. Така шампионите оцеляха и се добраха до още един мач. Торонто води с 3-2 победи и още една ще означава историческа титла. Гостите спечелиха първата четвърт с 6 точки разлика, а втората и третата завършиха наравно. В заключителната част Уориърс изоставаха с шест точки