Изабелла Шиникова на четвъртфинал в Израел

Националката за „Фед къп“ Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на тенис турнира в Мейтар, Израел, който е с награден фонд 60 000 долара. Четвъртата в схемата българка се наложи над Юлия Хатоука от Беларус със 7:6(2), 6:3 след 87 минути игра. В първата част Шиникова водеше с пробиви с 4:2 и 5:3, но позволи да се стине до тайбрек. В

Костова даде само три гейма на румънка

Елица Костова се класира за втория кръг на турнира по тенис за жени в Мейтар, Израел с награден фонд от 60 000 долара. Поставената под номер 5 Костова разгроми с 6:3, 6:0 Илона Чиорайе от Румъния за 66 минути игра. Елица загуби първите три гейма в мача, но до края на мача не загуби нито един гейм. Във втория кръг Костова ще играе срещу Шанел Симъндс

Спорт: Елица Костова се класира за втория кръг на турнира по тенис за жени в Мейтар

Снимка: АФП Мейтар. Елица Костова се класира за втория кръг на турнира по тенис за жени в израелския град Мейтар. Поставената под номер пет българка се наложи с 6:3, 6:0 над Илона Чиорайе от Румъния в двубой, продължил 66 минути. Във втория кръг Костова ще играе срещу Шанел Симъндс от Южна Африка. Изабелла Шиникова също победи с 4:6, 7:6, 6:1 Джоди

Елица Костова също започна с успех в Израел

Във втория кръг Костова ще играе срещу Шанел Симъндс от Южна Африка Елица Костова се класира за втория кръг на турнира по тенис за жени в Мейтар, Израел с награден фонд от 60 000 долара.Поставената под номер 5 Костова разгроми с 6-3, 6-0 Илона Чиорайе от Румъния за 66 минути игра. Елица загуби първите три гейма в мача, но до края на мача не загуби

Шиникова и Костова стартираха с победи в Израел

Българките Изабелла Шиникова и Елица Костова се класираха за втория кръг на сингъл на турнира по тенис на твърди кортове в Мейтар (Израел) с награден фонд 60 хиляди долара. Поставената под номер 4 Шиникова надделя трудно над британката Джоди Ана Бъридж с 4:6, 7:6(6), 6:1 след почти два часа игра. Софиянката загуби първия сет с решителен късен пробив

Шиникова продължава в Израел след обрат

Изабелла Шиникова се класира за втория кръг на турнира по тенис за жени в Мейтар, Израел с награден фонд от 60 000 долара. Поставената под номер 4 българка направи обрат и победи с 4:6, 7:6 (8), 6:1 Джоди Анна Бурад от Великобритания за почти два часа игра. Националката за "Фед къп" Шиникова измъкна тайбрека на втория сет, с което пречупи съперничката

Изабелла Шиникова започна с обрат в Израел

Поставената под номер 4 българка победи с 4-6, 7-6(8), 6-1 Джоди Анна Бурад от Великобритания Изабелла Шиникова се класира за втория кръг на турнира по тенис за жени в Мейтар, Израел с награден фонд от 60 000 долара. Поставената под номер 4 българка направи обрат и победи с 4-6, 7-6(8), 6-1 Джоди Анна Бурад от Великобритания за почти два часа игра

Шиникова с успешен старт в Израел

Изабелла Шиникова се класира за втория кръг на ITF турнира за жени в Мейтар, Израел с награден фонд от 60 000 долара. Поставената под номер 4 българка направи обрат и победи с 4:6, 7:6(8), 6:1 Джоди Анна Бурад от Великобритания за почти два часа игра. За успеха си ли Изабелла заработи 8 точки за световната ранглиста. Във втория кръг Шиникова ще играе