Българите отправят поглед към основната схема след първия ден на 2019 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open

Без български представители ще премине вторият квалификационен ден на супер турнира по тенис на маса 2019 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open с награден фонд от 190 000 долара. В основната схема наш представител ще бъде Теодор Александров, който стартира участието си в четвъртък. Денислав Коджабашев и Стефан Тодоров спряха във втория кръг на пресявките

Без българи във втория ден от квалификациите в Панагюрище

Без български представители ще премине вторият квалификационен ден на супер турнира по тенис на маса 2019 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open с награден фонд от 190а000 долара. Денислав Коджабашев и Стефан Тодоров спряха във втория кръг на пресявките. Коджабашев се бори, заличи пасив от два гейма, но в крайна сметка отстъпи пред румънеца Рарес

Тийнейджър донесе първата победа за България на турнира в Панагюрище

Националът Стефан Тодоров донесе първа победа за България на големия турнир по тенис на маса „Асарел България Оупън“, който се провежда в Панагюрище и е с награден фонд 190 хиляди долара. 19-годишният българин победи с с 4:2 гейма (6:11, 11:4, 11:7, 6:11, 13:11, 11:8) левичарят Ерик Глод от Люксембург в първия кръг на квалификациите. Това е дебютен

Победа и три загуби за България в сутрешната сесия 2019 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open

Българското участие в петото издание на ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open, което се провежда в Панагюрище, започна с победа. Стефан Тодоров надделя с 4:2 гейма (6:11, 11:4, 11:7, 6:11, 13:11, 11:8) срещу играещия с лява ръка представител на Люксембург Ерик Глод. Според българския талант развръзката в четвъртия гейм е била решаваща за крайния изход

Тийнейджър донесе първата победа за България на турнира по тенис на маса

Петима българи ще играят в първия ден на 2019 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open

Петима българи ще имат възможността да покажат уменията си още в първия ден на започващия утре, 13-ти август, турнир по тенис на маса 2019 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open. В откриващия мач на маса номер 12 Стефан Тодоров ще се изправи срещу представителя на Люксембург Ерик Глов. В дневната сесия ще видим още срещите на Ивет Илиева, Калина Христова