Нюкасъл - Манчестър Юнайтед 1:4 /репортаж/

Манчестър Юнайтед спечели с 4:1 гостуването на Нюкасъл в мач от 5-ия кръг на Висшата лига на Англия. Люк Шоу (2-автогол) се разписа на сметката на "свраките, Хари Магуайър (23), Бруно Фернандеш (86), Аарън Уан-Бисака (90) и Маркъс Рашфорд (90+4) вкараха за "червените дяволи". Звездата на Юнайтед Бруно Фернандеш изпусна дузпа в 58-ата минута. Следете

Манчестър Юн вкара трети гол

Аарън Уан-Бисака се разписа в 90-ата минута след асистенция на Маркъс Рашфорд и резултатът вече е 3:1 за Манчестър Юн. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Фамозен гол на Бруно Фернандеш

Четири минути преди края "червените дяволи" проведоха атака като за учебник, а завършващият удар на Бруно Фернандеш беше направо фантастичен. Той получи скрит пас от Рашфорд и с невероятно изпълнение прати топката в горния ляв ъгъл на Дарлоу. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play

Голова фиеста на "червените дяволи" в Нюкасъл

Манчестър Юнайтед спечели с 4:1 гостуването на Нюкасъл в мач от 5-ия кръг на Висшата лига на Англия. Люк Шоу (2-автогол) се разписа на сметката на "свраките, Хари Магуайър (23), Бруно Фернандеш (86), Аарън Уан-Бисака (90) и Маркъс Рашфорд (90+4) вкараха за "червените дяволи". Звездата на Юнайтед Бруно Фернандеш изпусна дузпа в 58-ата минута. 26 снимки

НА ЖИВО: Нюкасъл - Манчестър Юн, Бруно Фернандеш с фамозен гол

Нюкасъл губи с 1:2 от Манчестър Юнайтед играят при 1:1 в мач от 5-ия кръг на Висшата лига на Англия. Люк Шоу (2-автогол) се разписа на сметката на "свраките, Хари Магуайър (23) вкара за "червените дяволи". Звездата на Юнайтед Бруно Фернандеш изпусна дузпа в 58-ата минута. 26 снимки Двубоят започна кошмарно за гостите, които още във 2-ата минута се

Нюкасъл - Манчестър Юнайтед 1:1 /първо полувреме/

Вижте головете и всичко най-интересно от първото полувреме на мача Нюкасъл - Манчестър Юнайтед в мач от 5-ия кръг на Висшата лига на Англия. Люк Шоу (2-автогол) се разписа на сметката на "свраките, Хари Магуайър (23) вкара за "червените дяволи". Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google

НА ЖИВО: Нюкасъл - Манчестър Юн, ВАР отсъди дузпа за "червените дяволи"

Нюкасъл и Манчестър Юнайтед играят при 1:1 в мач от 5-ия кръг на Висшата лига на Англия. Люк Шоу (2-автогол) се разписа на сметката на "свраките, Хари Магуайър (23) вкара за "червените дяволи". Звездата на Юнайтед Бруно Фернандеш изпусна дузпа в 58-ата минута. 26 снимки Двубоят започна кошмарно за гостите, които още във 2-ата минута се озоваха в ролята

НА ЖИВО: Нюкасъл - Манчестър Юн, ВАР отсъди дузпа за "червените дяволи" отвърнаха на удара

Нюкасъл и Манчестър Юнайтед играят при 1:1 в мач от 5-ия кръг на Висшата лига на Англия. Люк Шоу (2-автогол) се разписа на сметката на "свраките, Хари Магуайър (23) вкара за "червените дяволи". 26 снимки Двубоят започна кошмарно за гостите, които още във 2-ата минута се озоваха в ролята на догонващи в резултата. Люк Шоу опита да избие топката след

Манчестър Юн изравни с гол на Магуайър

В 23-ата минута капитанът Хари Магуайър се извиси над всички след изпълнение на корнер и с глава прати топката в мрежата на домакините за 1:1. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Автогол даде аванс на Нюкасъл

Още във 2-ата минута Нюкасъл поведе с автогол на Люк Шоу, който в опита си да избие топката, я прати в собствената си врата. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .