Лацио разгроми Милан и даде заявка за Шампионска лига

Римските "орли" летят високо в последните си мачове Лацио изигра един от най-добрите си мачове през сезона и разгроми Милан с 4:0 у дома в мач от кръг номер 19 на Серия А . Римските „орли“ вкараха по два гола през двете полувремена и още от самото начало на срещата показаха на „росонерите“, че ще имат тежка вечер на „Стадио Олимпико“. В 4-ата минута

НА ЖИВО: Лацио - Милан, съставите

Лацио приема Милан в мач от 19-ия кръг на Серия А. Двубоят на "Олимпико" започва в 21:45 часа, а на Gong.bg ще проследим най-интересното от него. Вторият в класирането - Милан, има шанс отново да намали изоставането си от Наполи на 9 точки, защото "росонерите" са с мач по-малко и при победа срещу Лацио ще имат актив от 41 точки, докато Наполи е на