След сигнал на „Възраждане“: Проверка потвърди лошото състояние в ИСУЛ
След сигнал на „Възраждане“: Проверка потвърди лошото състояние в ИСУЛ

След сигнал на „Възраждане“: Проверка потвърди лошото състояние в ИСУЛ

/КРОСС/ Народният представител от „Възраждане" Петър Петров постави по време на парламентарния контрол въпроса за лошото санитарно-хигиенно състояние на Клиниката по ортопедия и травматология в УМБАЛ „Царица Йоанна - ИСУЛ", след като получи сигнал за амортизирана материална база и недопустими условия, в които ежедневно се лекуват пациенти и работят

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах