Виктория Волей завърши сезона с победа, Берое с драматичен успех на Изток във Висшата лига

Отборът на Виктория Волей (Пловдив) завърши с победа участието си в есенния дял на Източната група във Висшата лига като постигна 4-и пореден успех през настоящия сезон. Волеболистите, водени от треньора Атанас Митрев, спечелиха гостуването си на Черноморец (Бяла) с 3:1 (21:25, 25:14, 26:24, 25:19) в мач от 6-ия кръг на първенството. Така "викторианците"

Ботев (Луковит) остава непобеден в Западната група

Отборът на Ботев (Луковит) продължава успешното си представяне през настоящия сезон в Западната група от второто ниво на волейболното първенство при мъжете Висшата лига, като оглавява класирането без загуба до момента. В 6-ия кръг на първенството волейболистите на Ботев победиха като домакини Ботев (Ихтиман) с 3:0 (25:7, 25:13, 25:14) и записаха 5-а

Момчетата на Виктория Волей с второ място на турнир в София

© Отборът на Виктория Волей (Пловдив) за момчета, родени 2007 година, се представи отлично в силния приятелски турнир в София. Надпреварата бе организирана от Академия Стойчев-Казийски и в нея участваха 4 тима, които играха всеки срещу всеки. Възпитаниците на треньора Йорданка Василевска постигнаха две победи с по 2:0 гейма над домакините от Академия

Марица лидер в НВЛ-жени със седем победи и без загубен гейм

Шампионките победиха като гости Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:13, 25:13, 25:8) Марица (Пловдив) постигна седмата си поредна чиста победа от началото на сезона в НВЛ-жени и е начело в таблицата с перфектен актив от 21 точки и без загубен гейм. Шампионките победиха като гости Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:13, 25:13, 25:8) в последна среща от

Пловдивчанки надвиха Раковски без никакви проблеми Марица (Пловдив) постигна седмата си поредна чиста победа от началото на сезона в НВЛ-жени и е начело в таблицата с перфектен актив от 21 точки и без загубен гейм. Шампионките победиха като гости Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:13, 25:13, 25:8) в последна среща от седми последен кръг на първия полусезон

Виктория Волей с 4 от 4 при старшата възраст и без загубен гейм

© Виктория Волей (Пловдив) постигна четвърта поредна убедителна победа от новия сезон в държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. В двубой от 5-ия кръг на Група В възпитаниците на треньора Атанас Митрев разгромиха Левски (Карлово) с 3:0 (25:14, 25:16, 25:22) гейма. Двубоят се игра в залата на СУ "Цар Симеон Велики“. С успеха Виктория

ВК Сливнишки герой с втори пореден домакински обрат, след победа над Тетевен (снимки)

ВК Сливнишки герой направи пълен обрат над своите опоненти от ВК Тетевен волей, след като ги победи с 3-2 в собствената си зала Арена Сливница. Двубоят бе част от 6-ти кръг на Национална волейболна лига Висша лига – Западна група. Гостите от Тетевен поведоха убедително в първите два гейма, като ги спечелиха с 14-25 и 17-25. Играта на домакините

Виктория Волей с четвърта поредна победа, остава лидер във Висшата лига

Виктория Волей (Пловдив) продължи отличните си мачове във Висшата лига и постигна четвърта поредна победа през настоящия сезон. Възпитаниците на треньора Атанас Митрев спечелиха гостуването си на Черноморец (Бяла) с 3:1 (21:25, 25:14, 26:24, 25:19) гейма. Двубоят от 6-ия кръг на Източната група приключи точно за 81 минути. Така „викторианците“ имат

Левски с 5-а поредна победа в мъжкия волейбол

Левски записа пета поредна победа в мъжката волейболна Суперлига на България след 3:2 (13:25, 20:25, 25:18, 27:25, 15:13) срещу Дунав в Русе. Възпитаниците на Андрей Жеков реализираха страхотен обрат, след като изоставаха с 0:2 гейма, както и с 9:14 точки в четвъртата част. Най-резултатен за "сините" в мача бе Гордан Люцканов с 24 точки. Методи Ананиев

Марица се справи с Раковски за 59 минути

Марица (Пловдив) постигна седмата си поредна чиста победа от началото на сезона в Националната волейболна лига и продължава да е начело в таблицата с перфектен актив от 21:0 гейма. Шампионките победиха като гост Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:13, 25:13, 25:8) това беше и последна среща от първия полусезон в НВЛ, след като вече всички отбори в първенството