Нов резил за „балъците“ на България!

Балъков оттово не случи на вратар, макар и с връзки, ветеранът Христо Иванов се изложи Променен национален отбор на България загуби с 1:3 от Ирландия в Дъблин, след като инкасира две попадения за три минути в заключителната част на контролата. Селекционерът ни Красимир Балъков направи цели девет рокади сред титулярите след загубата 0:4 от Англия на

Балъков: Загубихме заради манталитета

Селекционерът на националния отбор на България по футбол Красимир Балъков разкритикува представянето на играчите, които влязоха като смени, при загубата с 1:3 в контрола срещу Ирландия в Дъблин. "Жалко...80 минути пак всичко беше наред. Днес видях една голяма разлика, особено след първото полувреме между нас и ирландците. Това бяха смените. Отново

Красимир Балъков записа исторически антирекорд

Красимир Балъков започна по кошмарен начин начело на националния отбор на България . Той стана първият селекционер на националния отбор, който започва с 4 поредни загуби, след пораженията от Чехия, Косово, Англия и Ирландия. В неделя националите ни загубиха с 4:0 от Англия на "Уембли", а снощи допуснаха и поражение с 3:1 от резервите на Ирландия

Националният ни отбор по футбол - планиран мазохизъм

Какво е всъщност един национален отбор? Държавна формация в даден вид спорт, с която една нация би трябвало да търси възможности да се гордее. Ако приемем това за някаква максима, пренесена на футболната територия на България, изглежда просто като една карикатура. Нещо повече - националният футболен отбор на България се е превърнал в нещо като оръдие

Красимир Балъков: Все нещо не ни достига

Селекционерът на националния отбор по футбол Красимир Балъков коментира загубата на България от Ирландия вчера. Нашите загубиха с 3-1 като гост и по този начин нямат победа в последните си десет мача. Треньорът беше разочарован от играта на своите футболисти и открито заяви мнението си и своите критиките. Пред "Спортал" Балъков заяви: "Жалко! 80 минути

Балъков: Българският манталитет изигра основна роля

Селекционерът на националния отбор по футбол Красимир Балъков заяви, че избраниците му са стояли добре на терена до 80-ата минута в контролата с Република Ирландия, а след това се е проявил българският манталитет. "Лъвовете" записаха 4-та поредна загуба, след като отстъпиха в контрола на домакините с 1:3. "80 минути пак всичко беше наред. Видях голяма

Очаквано: Четвърта поредна загуба за нациналите ни по футбол

Четвърта поредна загуба за българския национален отбор по футбол. Възпитаниците на Красимир Балъков отстъпиха с 1:3 при гостуването си на Ирландия в приятелски мач. Единственото попадение за България от дузпа вкара Ивелин Попов. Красимир Балъков направи много промени в състава и на терена излязоха само двама от футболистите, играли при загубата с 0:4

Балъков вини смените и българския манталитет за загубата

Красимир Балъков: Грешките са на база нашия манталитет

Селекционерът на националния ни отбор Красимир Балъков коментира снощната загуба на България от Ирландия в приятелски мач игран в Дъблин. Той изрази незадоволството си от хората, които са влезли като смени през второто полувреме. ''Жалко. 80 минути всичко беше наред. Трябва да кажа, че видях голяма разлика, особено след първото полувреме, между нас

България загуби мача с Ирландия с 1:3

/КРОСС/ Четвърта поредна загуба за българския национален отбор по футбол. Възпитаниците на Красимир Балъков отстъпиха с 1:3 при гостуването си на Ирландия в приятелски мач. Единственото попадение за България от дузпа вкара Ивелин Попов. Красимир Балъков направи много промени в състава и на терена излязоха само двама от футболистите, играли при загубата