placeholder
placeholder

Спорт: Световно първенство по биатлон в Канада

Снимка: АФП Биатлон: В Кенмор, Канада, българската женска шафета в биатлона е на 11 място, а мъжката щафета - на 22-ра позиция. Женският ни национален отбор се състезава в състав Даниела Кадева, Десислава Стоянова, Емилия Йорданова и Милена Тодорова при температури от почти минус 20 градуса. На първите три места в състезанието на 4х6 км са женските

Силно представяне на женската ни щафета в биатлона, германките с триумф в Канада

Българската щафета - Даниела Кадева, Десислава Стоянова, Емилия Йорданова и Милена Тодорова записа първи добър резултат от доста време насам, заемайки 11-то място на състезанието в Кенмор, Канада. Силното индивидуално представяне на Кадева и Стоянова и безпогрешната им стрелба ни отреди шесто място след първите два поста, давайки заявка, че по-силните

Женската ни щафета с най-добро представяне от години

Българската щафета 11-а на Световната купа по биатлон в Канмор

Норвегия и Германия спечелиха щафетите при мъжете и жените от Световната купа по биатлон в Канмор (Канада). Състезанията се проведоха при доста студено време и температура от минус 18 градуса. При жените на 4 по 6 км титлата спечели отборът на Германия в състав Ванеса Хинц, Франциска Хилдебранд, Денизе Херман и Лаура Далмайер. Германките завършиха

Германия спечели женската щафета, българките с добро представяне

Дамската щафета на Германия спечели старта за Световната купа по биатлон в Кенмор, Канада. Германките, които бяха в състав Ванеса Хинц, Франциска Хилдебранд, Денизе Херман и Лаура Далмайер финишираха с време 1:10:16,3 часа. Втори останаха норвежките в състав Емили Калкенберг, Ендрид Тандреволд, Тирил Екхоф и Марте Рьоселанд, които бяха с 30,2 секунди по-бавни

Момичетата от Германия най-бързи в Канада

Германската дамска щафета спечели старта за Световната купа по биатлон в канадския зимен център Кенмор. Ванеса Хинц, Франциска Хилдебранд, Денизе Херман и Лаура Далмайер преодоляха трасето 4 по 6 км за 1:10:16,3  часа, като използваха 12 допълнителни патрона. Втори се наредиха норвежките в състав Емили Калкенберг (на снимката), Ендрид Тандреволд, Тири

Биатлонистките изпуснаха място в топ 8 в Световната купа

Българската женска щафета в биатлона за втори път изпусна да се нареди сред най-добрите 8 отбора в Световната купа, след като преди около месец бяха на крачка от сензацията и на купата в Оберхоф. Късно снощи (наше време) националките ни в състав Даниела Кадева, Десислава Стоянова, Емилия Йорданова и Милена Тодорова направиха страхотен старт при квартетите