Пореден провал за Юнайтед

Манчестър Юнайтед записа нов разочароващ резултат през сезона. В двубой от 35-ия кръг съставът воден от Ерик Тен Хаг направи равенство с предпоследния Бърнли на "Олд Трафорд". Домакините откриха резултата след гол на Антони, но отборът но гостите успяха да изравнят след точно изпълнена дузпа. В 19-ата минута Манчестър Юнайтед нацели десния страничен

Амдуни изравни от дузпа

Бърнли все пак достигна до гол в гостуването си на Манчестър Юнайтед. В заключителните минути Каземиро изчисти много лош топката, след което Онана връхлетя противников футболист. ВАР преразгледа ситуацията и бе отсъдена дузпа. Зеки амдуни се нагърби с трудната задача, но остана спокоен и с точно изпълнение изравни.

Манчестър Юнайтед пострада и срещу предпоследния

Манчестър Юнайтед и Бърнли завършиха 1:1 в двубой от 35-ия кръг във Висшата лига. Мачът предложи много атаки, положения и възможности, но двамата вратари бяха на висота. Все пак Антони успя да открие резултата в 79-ата минута, но само осем по-късно Зеки Амдуни изравни след точно изпълнена дузпа. След двубоя "червените дяволи" остават на 6-о място с

Груба грешка в защитата на Бърнли и гол на Антони

Манчестър Юнайтед успя да открие резултата срещу Бърнли. В 79-ата минута Сандре Берге допусна груба грешка, след което Антъни се възползва и излезе сам срещу вратаря. Бразилецът остана хладнокръвен и се разписа за 1:0.

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Бърнли 1:1

Манчестър Юнайтед и Бърнли играят при резултат 1:0 в двубой от 35-ия кръг във Висшата лига. Мачът може да гледате в пряко предаване по DIEMA SPORT, a на Gong.bg също следим интересните моменти. Gulliver/GettyImages 18 снимки Още в 20-ата секунда на мача Бърнли създаде опасност. Датро Фофана се озова на позиция за удар от границата на наказателното

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Бърнли 0:0, гостите с куп пропуски след 45 минути

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Бърнли 0:0, Онана спаси "червените дяволи"

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Бърнли 0:0, Бруно Фернандеш разтресе гредата

Манчестър Юнайтед и Бърнли играят при резултат 0:0 в двубой от 35-ия кръг във Висшата лига. Мачът може да гледате в пряко предаване по DIEMA SPORT, a на Gong.bg също следим интересните моменти. Gulliver/GettyImages 6 снимки Още в 20-ата секунда на мача Бърнли създаде опасност. Датро Фофана се озова на позиция за удар от границата на наказателното поле

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Бърнли 0:0