Лудогорец - Монтана 1:0 /репортаж/

Лудогорец победи с минималното 1:0 Монтана в мач от 23-ия кръг на efbet Лига, игран в Разград. Гол от дузпа бе необходим на шампионите, за да изтръгнат трите точки в срещата. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Лудогорец - Монтана 0:0 /първо полувреме/

Лудогорец и Монтана се оттеглиха при 0:0 на почивката в мач от 23-ия кръг на efbet Лига, играещ се в Разград. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Вие решавате кой ще бъде №1 на Лудогорец - Монтана

Лудогорец приема Монтана в мач от 23-ия кръг на efbet Лига. Както винаги ще можете да изберете човека, който ви е направил най-голямо впечатление през 90-те минути на "Хювефарма Арена". Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .