placeholder
placeholder

Петгеймова драма в Казанлък, трудна победа за ЦСКА

„Показахме, че волейболът е най-красивият спорт. Категорично това е най-силният ни мач досега“, каза наставникът на женския волейболен отбор на „Казанлък“ Диян Боюклиев след дербито с ЦСКА, завършило с победа за Червените при 2:3 гейма. Тази седмица женският състав на клуба ще изиграе два мъча. На 13 февруари тимът ни гостува на „Берое“ Стара Загора

Марица даде първи гейм, но все още няма загуби

Марица победи за втори път през сезона Берое в дербито на женското волейболно първенство. Пред близо 800 зрители в зала "Колодрума" домакините спечелиха с 3:1 (20:25, 26:24, 25:18, 25:17) след 97 минути игра и продължават да са начело в класирането без нито една загуба, но вече с един загубен гейм. Старозагорки пък нямат други поражения дотук, освен

Шампионките спечелиха дербито в НВЛ

Марица (Пловдив) победи за втори път най-близкия си преследвач в Националната волейболна лига – Берое (Стара Загора). Пред близо 800 любители на волейбола в зала Колодрума, "жълто-сините" се наложиха над "зелено-белите" с 3:1 (20:25, 26:24, 25:18, 25:17) след 97 минути игра и продължават да са начело в класирането без нито една загубен мач, но вече

Марица нанесе втора загуба на Берое

Отборът на Марица (Пловдив) победи за втори път най-близкия си преследвач в НВЛ-жени – Берое (Стара Загора). Пред близо 800 любители на волейбола в зала "Колодрума", "жълто-сините" се наложиха над "зелено-белите" с 3:1 (20:25, 26:24, 25:18, 25:17) и продължават да са начело в класирането без нито една загубен мач, но вече с един загубен гейм. Старозагорки

Марица продължава без загуба

Марица (Пловдив) победи за втори път през сезона Берое (Стара Загора) в дербито на женското волейболно първенство. Пред близо 800 зрители в зала "Колодрума", домакините спечелиха с 3:1 (20:25, 26:24, 25:18, 25:17) след 97 минути игра и продължават да са начело в класирането без нито една загубен мач, но вече с един загубен гейм. Старозагорки нямат

ВК Марица победи за втори път преследвачките от Берое

Шампионките загубиха първи гейм от началото на шампионата Марица (Пловдив) победи за втори път най-близкия си преследвач в Националната волейболна лига – Берое (Стара Загора). Пред близо 800 любители на волейбола в зала Колодрума, „жълто-сините“ се наложиха над „зелено-белите“ с 3:1 (20:25, 26:24, 25:18, 25:17)след 97 минути игра и продължават да са

Попово изненада Раковски за първа победа в Група Б на Висшата лига

Отборът на Попово 09 (Попово) сътвори изненадата в Група Б на волейболната Висша лига, след като се наложи над Раковски 1964 (Севлиево) с 3:0 (26:24, 25:21, 25:18) в мач от 11-ия кръг. Това е първа победа за волейболистите от Попово, които имат 10 загуби на сметката си и заемат последното място в таблицата с 5 точки. Раковски е 4-и с 21 точки след

Славия влезе в тройката на Група А от Висшата лига

Волейболният отбор на Славия продължава успешния си ход от началото на 2019 година, като се изкачи в тройката на Група А, от втората дивизия при мъжете – Висшата лига. Волейболистите на "белите", водени от Северин Димитров, надиграха като гости Град (Белоградчик) с 3:1 (25:21, 25:18, 18:25, 25:17) . С това те записаха 8-а победа в шампионата, като

Марица срещу Берое

Марица (Пловдив) приема Берое (Стара Загора) в среща от 10-и кръг в НВЛ-жени. Двубоят е от 18:00 ч. в зала "Колодрума". "Жълто-сините" имат пълен актив от 27 точки и спечелени 27 гейма. Момичетата на Иван Петков продължават да нямат загуба и загубен гейм от началото на сезона в женския волейболен елит. Старозагорският тим пък се намира на второто

"Марица" с първо домакинство за 2019-та срещу "Берое"

Снимка: ВК "Марица" Пд Двубоят е от 18:00 ч. в зала Колодрума Марица (Пловдив) приема Берое (Стара Загора) в среща от 10-ия кръг в Националната волейболна лига. Двубоят ще се проведе днес, 10 февруари, от 18:00 ч. в зала Колодрума. Шампионките изиграха четири официални срещи през новата 2019-та година, но това ще бъде първото домакинство на тима за