Тойота отново покори Льо Ман след четиригодишно чакане
Тойота се завърна на върха в легендарното състезание „24 часа на Льо Ман“, след като спечели 94-ото издание на най-престижната надпревара за издръжливост в автомобилния спорт. Японският производител сложи край на четиригодишната си пауза без победа, благодарение на екипажа на автомобил №7 – Камуи Кобаяши, Майк Конуей и Ник де Врийс, предава БТА. Състезанието







