Американските военни самолети започнаха да напускат София
Ч етири американски самолета са излетели от Летище „Васил Левски“ в София до момента, а до понеделник поетапно ще отлетят всички. Това съобщиха за БТА от Министерството на отбраната. Преди три дни премиерът Румен Радев съобщи, че американските самолети ще напуснат Летище „Васил Левски“ до края на юни . Той подчерта, че САЩ остават наш стратегически
Министерство на отбраната: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
Четири от американските самолети на летище „Васил Левски” са отлетели, за останалите предстои поетапно да отпътуват от понеделник. Това съобщиха от Министерството на отбраната, цитирани от Нова телевизия. В края на май Министерският съвет прие решение, с което удължи до 30 юни 2026 г. престоя на територията на страната на до 15 самолета на Военновъздушните
МО: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
/КРОСС/ Четири от американските самолети на летище „Васил Левски" са отлетели, за останалите предстои поетапно да отпътуват от понеделник. Това съобщиха от Министерството на отбраната. В края на май Министерският съвет прие решение, с което удължи до 30 юни 2026 г. престоя на територията на страната на до 15 самолета на Военновъздушните сили на САЩ,
Четири американски самолета напуснаха София
Четири американски военнотранспортни самолета вече са излетели от Летище „Васил Левски“ в София, като процесът по поетапно изтегляне на всички машини ще приключи до понеделник. Това съобщават от БТА, позовавайки се на официална информация, предоставена от Министерството на отбраната. Процесът по изтегляне на военната техника се случва малко преди изтичането










