placeholder
placeholder

Супер Ели от Дупница на полуфинал в Италия

Дупнишката националка Елица Василева проби на полуфинал в италианската серия А1. Посрещачката реализира 12 т. и стана втора по резултатност при победата на своя “Скандичи” срещу “Казалмаджоре” с 3:0 в домашната “Паладзето дел Спорт”. с която тимът й спечели серията с 2:0 след 3:1 в първата среща. Най-точен мерник показа Изабеле Хаак, записала на сметката

Ели Василева и Скандичи на полуфинал в Италия

Националката Елица Василева и нейният Савино дел Бене (Скандичи) се класираха на полуфинали в италианската Серия А1. Състезателките на Карло Паризи надиграха категорично като домакини Епиу Поми (Казалмаджоре) с 3:0 (25:17, 25:22, 25:18) във втория мач от серията, изигран в "Паладзето дел Спорт". В първата среща Скандичи се наложи с 3:1 гейма и така

Елица Василева на полуфинали в Италия

Националката Елица Василева и нейният Савино дел Бене (Скандичи) се класираха на полуфинали в италианската Сериа А1, съобщиха от Българската федерация по волейбол. Състезателките на Карло Паризи надиграха категорично като домакини Епиу Поми (Казалмаджоре) с 3:0 (25:17, 25:22, 25:18) във втория мач от серията, игран в "Паладзето дел Спорт". В първата

Елица Василева и Скандичи на полуфинал в Италия

Националката Елица Василева и нейният Савино дел Бене (Скандичи) се класираха на полуфинали в италианската Сериа А1. Състезателките на треньора Карло Паризи надиграха категорично като домакини Епиу Поми (Казалмаджоре) с 3:0 (25:17, 25:22, 25:18) във втория мач от серията, изигран в "Паладзето дел Спорт". В първата среща Скандичи се наложи с 3:1 гейма