Переа ще пие шампанското след победния гол срещу Спартак Варна

Браян Переа спечели приза за играч на мача, след като вкара решаващия гол за победата с 1:0 на тима си срещу състава на Спартак Варна. Переа реализира в 17-а минута и нямаше особена конкуренция за вземането на наградата в крайна сметка.

Ботев Враца закотви Спартак Вн на дъното, Переа отново бележи

Ботев Враца надви с 1:0 Спартак Варна у дома и задълбочи кризата в редиците на "соколите". Двубоят беше от 6-ия кръг на efbet Лига. Единственото попадение на стадион "Христо Ботев" вкара Браян Переа от дузпа в 17-ата минута. За колумбиеца това беше пето попадение от началото на сезона. Двата отбора изиграха интересен мач, в който удариха три греди

НА ЖИВО: Ботев Враца - Спартак Варна 1:0, три греди в мача

Ботев Враца и Спартак Варна играят при 0:0. Двубоят може да бъде наблюдаван пряко по DIEMA SPORT. Тук на Gong.bg също ще проследим по-интересното от последния двубой от шестия кръг в родния елит. В 17-ата минута Браян Переа откри от дузпа. Антон Узунов 43 снимки Срещата започна с домакински натиск. В 4-ата минута защитата на "соколите" се разкъса,

НА ЖИВО: Ботев Враца - Спартак Варна 1:0, гол на Переа от дузпа

Ботев Враца и Спартак Варна играят при 0:0. Двубоят може да бъде наблюдаван пряко по DIEMA SPORT. Тук на Gong.bg също ще проследим по-интересното от последния двубой от шестия кръг в родния елит. В 17-ата минута Браян Переа откри от дузпа. Антон Узунов 6 снимки Срещата започна с домакински натиск. В 4-ата минута защитата на "соколите" се разкъса, което

НА ЖИВО: Ботев Враца - Спартак Варна 0:0

Ботев Враца и Спартак Варна играят при 0:0.  Двубоят може да бъде наблюдаван пряко по DIEMA SPORT. Тук на Gong.bg също ще проследим по-интересното от последния двубой от шестия кръг в родния елит. Ботев Враца - Спартак Варна 0:0 Ботев Враца: 76. Красимир Костов /к/, 23. Браян Мендоса, 3. Мартин Кавдански, 4. Луис Фелипе, 8. Диего Фераресо, 24. Стефан

Гол от дузпа зарадва Ботев Враца срещу Спартак Варна

Врачани с втора победа за сезона, Спартак зае последното място Ботев Враца записа минимален успех с 1:0 срещу Спартак Варна в последен двубой от шестия кръг на efbet Лига. Единственото попадение в мача вкара Браян Переа в 17-ата минута от дузпа. Врачани доминираха срещу „соколите“ и заслужено се поздравиха с успех, който бе втори за тях през сезона

НА ЖИВО: Ботев Враца - Спартак Варна, състави

За новака в efbet Лига – Спартак Варна, предстои визита във Враца на местния Ботев. Двубоят между врачани и варненци започва точно в 20:30 часа и ще може да бъде наблюдаван пряко по DIEMA SPORT. Тук на Gong.bg също ще проследим по-интересното от последния двубой от шестия кръг в родния елит. Ботев Враца - Спартак Варна Ботев Враца: 76. Красимир Костов

Ботев (Враца) – Спартак (Варна) – състави

Това е последния мач от шестия кръг на Първа лига Ботев (Враца) приема Спартак (Варна) в последна среща от шестия кръг на Първа лига. Ето и стартовите единасеторки: Ботев Враца : 76. Красимир Костов, 23. Браян Мендоса, 3. Мартин Кавдански, 4. Луиз Соарес, 8. Диего Фераресо, 24. Стефан Гаврилов, 14. Мартин Атанасов, 15. Мирослав Маринов, 9. Даниел Генов,