Владо Илиев с място в Топ 10 на старта на сезона

Европейският шампион и световен вицешампион в биатлона Владимир Илиев показа страхотна форма в началото на започналия тази седмица нов сезон. Българинът завърши на десето място в първия спринт от кръга за Световната купа в зимния център Йостерсунд след много силно бягане и две грешки във втората си стрелба на положение прав, предава Dir.bg. Владо остана

Вирер спечели първия старт при дамите в биатлона

Италианката Доротея Вирер спечели спринта на 7,5 километра в Йостерсунд, с който се откри сезонът при дамите в Световната купа по биатлон. Носителката на Световната купа за миналия сезон направи само една грешка при двете си стрелби и финишира с време от 19:48.5 минути. Италианката остави на 8.6 секунди зад себе си норвежката Марте Олсбу Ройселанд,

Доротея Вирер започна сезона с победа в Йостерсунд

Италианският секссимвол на биатлона и шампионка от миналия сезон Доротея Вирер започна с победа новата кампания при Световната купа. Тя спечели първия спринт на 7,5 километра в Йостерсунд. Вирер допусна само една грешка при двете си стрелби и финишира с време от 19:48.5 минути. Италианката остави на 8.6 секунди зад себе си норвежката Марте Олсбу Ройселанд,

Владимир Илиев влезе в топ 10 на старта на сезона

Владимир Илиев започна силно новия сезон в биатлона. В шведския курорт Йостерсунд световният вицешампион завърши десети в спринта на 10 км. Българинът демонстрира силно бягане и допусна само две грешки във втората стрелба от положение „прав“. Националът остана само на 36 секунди от победителя и носителя на световната купа Йоханес Тингес Бьо (Норвегия)

Битката в биатлона започна - Владимир Илиев с престижен старт

Владимир Илиев завърши на десето място в първия спринт за сезона в Йостерсунд от Световната купа по биатлон. Българинът направи две грешки в стрелбата, но остана само на 36 секунди от победителя Йоханес Тингнес Бьо от Норвегия. Бьо също допусна един пропуск при десетте си изстрела, но нямаше никакви затруднения да изпревари всички свои конкуренти и

Италиански успех в женския спринт в Йостерсунд

Десето място за Владимир Илиев на старта на сезона

Сребърният медалист от последното световно първенство по биатлон - Владимир Илиев, се класира на 10-о място в първия старт за новия сезон. Той се представи на ниво в 10-километровия спринт на Световната купа в Йостерсунд, Швеция и подобри най-доброто си представяне до сега в най-силния турнир. До момента най-доброто представяне на Илиев на Световна

Отличен Владимир Илиев влезе в Топ 10 в първия спринт за сезона по биатлон

Владимир Илиев демонстрира великолепна форма в началото на започналия тази седмица нов сезон в биатлона. Българинът завърши на десето място в първия спринт от кръга за Световната купа в шведския зимен център Йостерсунд. Европейският шампион и световен вицешампион бяга много силно и допусна две грешки във втората си стрелба на положение прав. Илиев

Владимир Илиев 10-ти в спринта в Йостерсунд

Владимир Илиев впечатли с десето място в първия спринт от Световната купа по биатлон

Владимир Илиев започна по отличен начин участието си в Световната купа по биатлон, след като завърши десети в спринта в Йостерсунд. Българският състезател впечатли със стабилно бягане и успя да се нареди сред първите десет въпреки две грешки в стрелбата, които допусна, довели до две допълнителни обиколки. Това е най-добрият резултат на Илиев в спринт