Безпощаден Херта показа кой е кралят на Берлин

Отборът на Херта Берлин нанесе тежко поражение с 4:0 на състава на Унион Берлин в първи двубой от 27-мия кръг на Бундеслигата. Всички попадения за "синьо-белите" дойдоха през второто полувреме, като точни за състава на Бруно Лабадия в дербито на Берлин бяха Ведад Ибишевич, Доди Лукебакио, Матеус Куня и Дедрик Боята. Първият удар в мача дойде още в

Безпощаден Херта показа кой е краля на Берлин

НА ЖИВО: Херта - Унион, разгром за гостите

Отборите на Херта Берлин и Унион Берлин играят при резултат 4:0 в откриващия мач на 27-мия кръг на Буднеслигата. Ние от Gong.bg ще проследим най-интересното от срещата на НА ЖИВО. Първият удар в мача дойде още в 5-та минута, но шутът отдалеч на Марко Груич беше лесна плячка за Рафал Гикиевчи на вратата на гостите. Първото наистина сериозно положение

НА ЖИВО: Херта - Унион, класика в "синьо-бяло"

НА ЖИВО: Херта - Унион, домакините удрят първи

НА ЖИВО: Дербито на Берлин - Херта срещу Унион, начало на срещата

Херта и Унион почетоха жертвите от коронавируса

Футболистите на Херта Берлин и Унион почетоха жертвите от коронавируса по света. Двата тима проведоха минута мълчание преди двубоя си от 27-ия кръг на Бундеслигата. Германският футболен съюз обяви също, че в следващите два кръга от шампионата, отборите ще носят черни ленти. ТУК може да видите развитието на мача!

НА ЖИВО: Дербито на Берлин - Унион срещу Херта, начало на срещата

Отборите на Херта Берлин и Унион Берлин играят при резултат 0:0 в откриващия мач на 27-мия кръг на Буднеслигата. Ние от Gong.bg ще проследим най-интересното от срещата на НА ЖИВО. Първият удар в мача дойде още в 5-та минута, но шутът отдалеч на Марко Груич беше лесна плячка за Рафал Гикиевчи на вратата на гостите. Ето и съставите на двата тима: Херта