placeholder
placeholder

Дунав - Славия 1:0 /първо полувреме/

Отборът на Дунав води на Славия с 1:0 след първото полувреме на мача между двата тима от 18-ия кръг на Първа лига. Можете да следите развитието на срещата минута по минута в GONG.BG . Също така можете да гледате мача в онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA , както и пряко по телевизия DIEMA SPORT .

Определете най-добрия на Дунав - Славия

Читателите на GONG.BG и зрителите на DIEMA SPORT имат възможност да определят кой ще стане "Играч на мача" между Дунав Русе и Славия. Гласувайте и така ще помогнете на футболиста, който ви е впечатлил да грабне приза. Мачът между Дунав Русе и Славия започва в 15.00 часа Можете да следите развитието на срещата минута по минута в GONG.BG . Също така

Левски отново се издъни в Първа лига

Септември шокира Левски в среща от 18-ия кръг на Първа лига. "Виненочервените" стигнаха до 2:2 със "сините" с 10 души на "Васил Левски". В герой за септемврийци се превърна Мирослав Будинов, който отбеляза много красива ножица в последната минута. За Левски попаденията бяха дело на Станислав Костов (60) и Жерсон Кабрал, който отбеляза от доста спорна

Левски се издъни срещу Септември на ,,Васил Левски“

Още снимки: test Левски се издъни срещу Септември на ,,Васил Левски“ 06.12.2018 09.17 Отборът на Левски загуби нови точки в битката за титлата, след като завърши наравно 2:2 като гост на Септември на Националния стадион ,,Васил Левски“ в среща от 18-ия кръг на Първа лига. Първото по-сериозно положение в мача дойде пред вратата на Божидар Митрев. Стражът

Левски се издъни срещу Септември на „Васил Левски“

Левски загуби нови точки в битката за титлата, като завърши 2:2 с предпоследния Септември. Мачът от 18-ия кръг на Първа лига бе на Националния стадион „Васил Левски“. Две греди за сините през първото полувреме Първото по-сериозно положение бе пред вратата на Божидар Митрев. Стражът на сините обаче отрази силния удар на Ишмаел Байду в 14-та минута.

Битката между Септември и Левски в снимки

Септември и Левски направиха 2:2 в мача от междинния 18-ти кръг на Първа лига. Головете за "сините" отбелязаха Станислав Костов и Жерсон Кабрал от дузпа. Иван Стоянов и Мирослав Будинов бяха точни за домакините, които не успяха да завършат в пълен състав след втори жълт картон на Фабиано Алвеш.

Така феновете изпратиха играчите на Левски след днешния провал

Феновете на Левски изпратиха с бурни освирквания собствените си играчи след края на мача със Септември. Повод за гнева на запалянковците бе слабата игра на сините, заради която те не успяха да победят противника и срещата завърши 2:2. Изравнителното попадение за Септември падна в 94-ата минута, когато отборът играеше с 10 човека, тъй като в 82-ата

Ни помен от шампионските амбиции: Вял Левски се спъна в Септември

Левски загуби нови точки в шампионата, след като направи 2:2 със Септември в мача от междинния 18-ти кръг на Първа лига. Гостите на два пъти повеждаха, а бойкият тим на Мариян Христов съумяваше да изравни. За Левски точни бяха Станислав Костов и Жерсон Кабрал, която вкара от дузпа, породила дискусии на терена. За домакините реализираха Иван Стоянов

Будинов: Левски не показа класа, съдията ги буташе

Футболистът на Септември Мирослав Будинов беше героят за тима си в мача на Националния стадион "Васил Левски", след като вкара със задна ножица от границата на наказателното поле и направи резултата 2:2. Той разкри как се е стигнало до това попадение. "Просто ситуацията беше такава, че единственото, което можех да направя, е да опитам задна ножица

Септември - Левски 2:2 /репортаж/

Вижте най-интересното от интересния мач между тимовете на Септември и Левски. Двата тима завършиха 2:2, а на няколко пъти и гредите помогнаха и на двамата вратари. За Септемри точни бяха Иван Стоянов и Будинов, а за Левски - Станислав Костов и Жерсон Кабрал от дузпа.