Нов голям скандал в тениса

Анди Мъри и Фабио Фонини изиграха изключително драматичен мач във втория кръг в Шанхай, спечелен от италианеца, а един от ключовите моменти, който може би се оказа важен за изхода от двубоя, бе острата размяна на реплики между бившия №1 и световния №12. Всичко започна в 11-ия гейм на решителната трета част, когато Фонини извика точно преди Мъри да

Програмата в Шанхай за четвъртък: Федерер и Джокович с нови предизвикателства

Програмата за четвъртък в Шанхай вече е ясна, а пред Новак Джокович и Роджър Федерер ще има нови предизвикателства. И двамата стартираха с победи в срещите си от втория кръг на турнира и вече са в третия. Утре Джокера ще срещне янкито Джон Иснър, а Роджър Федерер ще се изправи срещу Давид Гофен. Програмата в Шанхай за четвъртък : Централен корт (започват

Програма в Шанхай за четвъртък: Джокович и Федерер с нови предизвикателства

Четирикратният шампион Новак Джокович се цели в седмата си поредна победа в тура. Той започна защитата  си на Мастърса в Шанхай с убедителна победа над Денис Шаповалов , а в четвъртък не преди 09:00 часа българско време излиза срещу Джон Иснър. След това на корта ще е Роджър Федерер, който излиза срещу Давид Гофен в повторение на сблъсъка им от US

Джокович започна защитата на титлата си в Шанхай с победа над Шаповалов

Световният номер 1 в мъжкия тенис Новак Джокович започна защитата на трофея си в турнира от сериите Мастърс в Шанхай с лесна победа над Денис Шаповалов. Сърбинът се наложи с 6:3, 6:3 в двубой от втория кръг на надпреварата, продължил около 70 минути. Това беше трети успех от три мача за Джокера срещу Шаповалов, като и трите двубоя бяха през този сезон

Джокович тръгна силно в Шанхай

Новак Джокович започна с победа пътя си към пета титла от турнира "Мастърс" в Шанхай. В среща от втория кръг сърбинът спечели с 6:3, 6:3 срещу канадеца Денис Шаповалов за час и 11 минути игра. В следващия кръг Джокович ще играе с американския гигант Джон Иснър, който победи със 7:5, 6:3 французина Люка Пуй. За третия кръг в Шанхай се класира и поставеният

Джокович би на старта в Шанхай

Лидерът в световната ранглиста по тенис Новак Джокович (Сърбия) стартира с победа защитата на титлата си от Мастърс 1000 тенис турнира в Шанхай (Китай). Ноле се наложи над Денис Шаповалов (Канада) с 6:3, 6:3 и се класира на осминафиналите след 70 минути игра на централния корт. Следващият съперник на Джокович е Джон Иснър (САЩ). В друг двубой от Мастърс-а

Джокович започна с победа защитата на титлата в Шанхай

Световният №1 в тениса Новак Джокович започна уверено защитата на титлата си от Мастърс 1000 тенис турнира в Шанхай, Китай. Сърбинът се наложи над Денис Шаповалов от Канада с 6:3, 6:3 и се класира на осминафиналите след 70 минути игра на централния корт. В първата част Джокович успя да пробие за 5:3 и след това затвори сета в своя полза след 31 минути

Джокович перфектен и в началото на Шанхай Мастърс

Новак Джокович започна с победа пътя си към пета титла от турнира "Мастърс" в Шанхай. В среща от втория кръг сърбинът спечели с 6:3, 6:3 срещу канадеца Денис Шаповалов за час и 11 минути игра. Водачът в световната ранглиста и победител от последното издание на надпреварата нямаше никакви затруднения срещу младия левичар, като му даде само една точка

Джокович започна ударно защитата на титлата в Шанхай

Световният №1 Новак Джокович се класира без проблеми за 1/8-финалите на Мастърса в Шанхай, след като победи канадеца Денис Шаповалов с 6:3, 6:3 в откриващия си мач от турнира. Ноле, който миналата седмица триумфира на турнира в Токио, беше много солиден през цялата среща, като изгуби едва осем точки от 47 на собствен сервис и отрази единствената възможност

Джокович започна с победа защитата на титлата си в Шанхай

Новак Джокович започна с победа участието си на силния "Мастърс" в Шанхай и защитата на титлата си. В мач от втория кръг на турнира сърбинът надделя над канадския младок Денис Шаповалов с 6:3, 6:3 за час и 11 минути игра. В първия сет лидерът в световната ранглиста проби подаването на своя противник веднъж, а във втория сет го стори два пъти, за да