Скаут от Франция на Царско село - Ботев (Пловдив)

Скаут на Сент-Етиен наблюдава играчи на Царско село в днешния мач от еfbet Лига срещу Ботев (Пловдив), научи БТА. Съгледвачът на френския първодивизионен клуб е на стадиона в комплекс "Царско село", за да изгледа на живо проявите на Андерсон Кордейро и Дилън Мертенс. На двубоя са още бившият наставник на ЦСКА (София) Стойчо Младенов и собственикът

Царско село - Ботев Пд 2:2 /репортаж/

Вижте най-интересните моменти от равенството между Царско село и Ботев Пловдив - 2:2. Домакините имаха аванс от две попадения, но гостите не се предадоха и възстановиха равенството, за да стигнат до точката в срещата между двата тима, част от 18-ия кръг на efbet Лига. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да

Димитър Костадинов стана Играч на мача в двубоя Царско село - Ботев Пловдив

Димитър Костадинов, който реализира първото попадение в двубоя между Царско село и Ботев Пловдив взе наградата на Gong.bg за Играч на мача. Срещата беше последна от 18-ия кръг на efbet Лига. Той спечели малко над 44 % от гласовете. Вижте и резултатите от гласуването Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да

Ботев Пд изравни в края на мача срещу Царско село

Мишел Еспиноса изравни резултата за Ботев в мача срещу Царско село за 2:2 в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига. Той се разписа дълбоко в добавеното време на срещата. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Ботев Пд изтръгна точката от Царско село с гол в самия край

Пловдивският Ботев успя да накаже сериозните пропуски на Царско село в края на мача и стигна до равенството – 2:2 с попадение в четвъртата минута от петте добавени в мача. Димитър Костадинов откри резултата в София след 19 минути игра, а Андерсон Кордейро удвои актива на домакините в 58-ата. Атанас Илиев пък намали пасива на „канарчетата” в 74-ата,

Ботев измъкна 2:2 от Царско село в последната минута (СНИМКИ И ВИДЕО)

Голове на Атанас Илиев и Мишел Еспиноса донесоха точката на „канарчетата“, които губеха с 2 гола след първото полувреме Ботев (Пловдив) наказа сериозните пропуски на Царско село в края на мача и стигна до равенството 2:2 с попадение в четвъртата минута от петте добавени в мача. Димитър Костадинов откри резултата в София след 19 минути игра, а Андерсон

Ботев Пд върна един гол на Царско село

В 74-ата минута Атанас Илиев върна отбора си в мача и намали изоставането до 1:2 в срещата между Царско село и Ботев Пловдив. Двубоят е част от 18-ия кръг на efbet Лига. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

НА ЖИВО: Царско село 2:1 Ботев Пловдив, гостите с две греди

Царско село приема Ботев Пловдив в последния мач от 18-ия кръг на efbet Лига и играят при резултат 2:1 . Димитър Костадинов изведе столичани напред след 19 минути игра, Андерсон удвои резултата в 58-ата, а Димитър Илиев реализира гол за Ботев в 74-ата минута. Двата състава ще се стремят с всички сили към победата, за да се измъкнат от незавидните позиции,