Зидан: Съдията не отсъди дузпа за Барселона, защото такава нямаше

Треньорът на Реал Мадрид - Зинедин Зидан, коментира победата на Реал Мадрид в дербито с Барселона. „Футболистите ни вече са на предела на силите си и честно казано не знам как ще завършим сезона", призна Зизу. „Имаме още много мачове, а изиграхме два в рамките на 4 дни и в сряда ни предстои още един“. Във вторник "белите" играят мач-реванш срещу Ливърпул

След загубата от "Реал" - Куман скочи срещу съдийството

Треньорът на "Барселона" Роналд Куман остана разочарован от съдийството по време на загубата с 1:2 от "Реал" (Мадрид) в голямото дерби на испанския футбол. Нидерландецът има претенции за неотсъдена дузпа в полза на каталунците и за накъсаната игра в добавеното време, в което гостите уцелиха греда и пропуснаха да вземат точка от "Ел Класико". свързани

Куман: Какво прави VAR в Испания?

Старши треньорът на Барселона Роналд Куман бе изключително недоволен от съдийството в Ел Класико. Каталунците отстъпиха с 1:2, а в 85-ата минута главният съдия Хесус Хил Мансано подмина ситуация, в която Мартин Брайтуайт бе изблъскан от Ферлан Менди в наказателното поле. "Ако си фен на Барселона, би трябвало да си много недоволен от съдийските решения

Куман скочи на реферите след поражението от Реал Мадрид

Треньорът на Барселона Роналд Куман скочи на съдията след поражението от Реал Мадрид с 1:2 в Ел Класико .Нидерландецът не остана доволен от някои от отсъжданията на главния съдия Хесус Хил Манзано. Gulliver/GettyImages 52 снимки "Ако сте от Барселона, то ще сте недоволни поне от две решения на съдията. Той не позволи да се играе в добавените 4 минути,

Зизу: Спечелихме заслужено, дузпа за Барса нямаше

„Футболистите ни вече са на предела на силите си и честно казано не знам как ще завършим сезона.“ Това каза Зинедин Зидан след историческата победа на Реал (Мадрид) в дербито с Барселона. Тя е трета поред за столичани над каталунците за първенство, а това е нещо, което за последно се случи през миналия век - 1978 година. „Имаме още много мачове, а

В ИСПАНИЯ: Куман скочи срещу съдийството след загубата от Реал

„Ако сте от Барселона, то ще сте недоволни поне от две решения на съдията.“ Това каза треньорът на каталунците Роналд Куман след загубата от Реал (Мадрид) с 1:2 в най-голямото дерби на испанския футбол. „Реферът не позволи да се играе в добавените 4 минути, а загуби 2 или 3. Преди това не ни даде дузпа. Всички видяха това. Не разбирам страничния съдия,