Най-доброто от Азия представиха 11 държави в София (ВИДЕО+СНИМКИ)
Най-доброто от Азия представиха 11 държави в София (ВИДЕО+СНИМКИ)

Най-доброто от Азия представиха 11 държави в София (ВИДЕО+СНИМКИ)

За шеста поредна година в София се проведе Азиатския фестивал. За първи път той беше в рамките на два дни. Богатата културна и кулинарна програма събра десетки хиляди столичани и гости на София, които се запознаха с традициите на 11 държани сред които Виетнам, Индия, Камбоджа, Китай, Монголия, Обединените арабски емирства, Пакистан, Република Корея

Кметът Васил Терзиев откри Азиатския фестивал в София заедно с дипломатическите представителства на 12 държави

Кметът Васил Терзиев откри Азиатския фестивал в София заедно с дипломатическите представителства на 12 държави

/КРОСС/ Тази година инициативата е посветена на благотворителната  кауза за подкрепа на децата с онкохематологични заболявания Кметът на София Васил Терзиев заедно с дипломатическите представителства на 12 държави вчера откри шестото издание на традиционния Азиатски фестивал. Събитието се провежда в събота и неделя в Южния парк и е под мотото „Заедно

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах