Най-доброто от Азия представиха 11 държави в София (ВИДЕО+СНИМКИ)
За шеста поредна година в София се проведе Азиатския фестивал. За първи път той беше в рамките на два дни. Богатата културна и кулинарна програма събра десетки хиляди столичани и гости на София, които се запознаха с традициите на 11 държани сред които Виетнам, Индия, Камбоджа, Китай, Монголия, Обединените арабски емирства, Пакистан, Република Корея




