Младежки национал по волейбол с отличие на Европейското за юноши

Младежкият национал Георги Татаров спечели наградата за най-добър диагонал на европейското първенство за юноши под 18 години в Италия. "Тази година започнахме много силно в групите. След загубата на полуфинала много трудно се вдигнахме. Трябва да си вземем поука, ще се върнем с нови сили. Смятам, че ще покажем по-добра игра на Световното", каза той

Георги Татаров: Щях да съм много по-доволен, ако бяхме спечелили медал

Волейболистът от националния отбор за юноши под 18 години Георги Татаров спечели индивидуалната награда за най-добър диагонал на европейското първенство в Италия. Родният представител заслужи отличието след страхотното си цялостно представяне, и по-специално - в малкия финал, в който тима ни отстъпи на Полша. Георги Татаров е най-добър диагонал

Наш волейболист с награда от Евро 2020

Волейболистът от националния отбор за юноши до 18 години Георги Татаров (№12) спечели индивидуалната награда за най-добър диагонал на европейското първенство в Италия. Родният представител заслужи отличието след страхотното си представяне в малкия финал срещу Полша, в който тима ни отстъпи с 1:3 гейма. Жоро бе топреализатор с 30 точки и заслужено получи

Български волейболист беше отличен с индивидуална награда на европейското за юноши

Волейболния национал Георги Татаров беше отличен с индивидуална награда на европейското първенство за юноши до 18 години в Италия. България се представи силно, но остана на крачка от медалите. Татаров получи наградата за най-добър диагонал. В последния си мач - в спора за бронзовите медали, той записа 30 точки срещу Полша. Това не беше достатъчно за

Българин сред отличниците на Евро 2020 по волейбол

Георги Татаров беше отличен за най-добър диагонал на Евроволей 2020 за юноши до 18 години. България завърши на четвърто място в крайното класиране на шампионата. Италианският национал Лука Поро бе избран за най-полезен играч (MVP) на европейското първенство за юноши под 18 години в Италия, което бе спечелено от домакините след победа на финала над

Георги Татаров е най-добър диагонал на Евроволей U18 (видео + снимки)

Волейболистът от националния отбор за юноши под 18 години Георги Татаров спечели индивидуалната награда за най-добър диагонал на европейското първенство в Италия. Родният представител заслужи отличието след страхотното си представяне в малкия финал срещу Полша, в който тима ни отстъпи с 1:3 гейма. Жоро бе топреализатор с 30 точки и заслужено получи

Награда за Георги Татаров от европейското първенство

Волейболистът от националния отбор за юноши до 18 години Георги Татаров спечели индивидуалната награда за най-добър диагонал на европейското първенство в Италия. Родният представител заслужи отличието след страхотното си представяне в малкия финал срещу Полша, в който тима ни отстъпи с 1:3 гейма. Жоро бе топреализатор с 30 точки и заслужено получи

Мартин Стоев: Борихме се до последно

Националният отбор на България за юноши под 18 години завърши на четвърто място на европейското първенство в Италия. Националите отстъпиха на Полша с 1:3 (21:25, 27:29, 25:23, 23:25) в малкия финал, който се игра в Лече. Така България не успя да повтори успеха от Евроволей 2019, където завършихме дори със сребро. "Борихме се здраво. Играхме, както

Мартин Стоев: Борихме се здраво, играхме "до последна точка

"Борихме се здраво. Играхме, както има една дума, "до последна точка". Мога да заявя, че не се предадохме. Но поляците ни надиграха.“, така селекциоерът Мартин Стоев коментира представянето на възпитаниците си в мача за третото място на европейското първенство по волейбол в Италия. Българите останаха на 4-то място, след като загубиха двубоя с