Скаршем: Ще празнуваме с бургер и кола

Футболистът на ЦСКА Улаус Скаршем беше избран за Играч на мача срещу Левски (3:1) в 31 кръг на efbet Лига, след като реализира гол и записа асистенция. След мача той сподели, че основната цел на тима е да подобрява играта си под ръководството на Стамен Белчев. Норвежецът се пошегува, че празненствата след мача ще бъдат с бургер и безалкохолна напитка

ЦСКА - Левски 3:1 /репортаж/

ЦСКА записа втора победа над Левски в рамките на 20 дни, след като тотално надигра "сините" и спечели с 3:1 дербито на Националния стадион "Васил Левски" от първия плейофен кръг на efbet Лига.

Улаус Скаршем е Играч на мача ЦСКА - Левски

Футболистът на ЦСКА Улаус Скаршем беше избран за Играч на мача срещу Левски от 31-ия кръг на efbet Лига. Той събра най-много гласове в анкетата на Gong.bg и DIEMA SPORT. Норвежкият полузащитник записа попадение и асистенция в двубоя, който „червените“ спечелиха с 3:1.

Тотален разгром, ЦСКА с трети гол срещу Левски

Отборът на ЦСКА поведе с 3:0 в края на първото полувреме в мача от 31-ия кръг на efbet Лига, част от плейофите на първенството. Марселино Кареасо  направи резултата класически в 45-ата минута на двубоя.

Трибуните в "синьо" и "червено" преди ЦСКА - Левски

Трибуните в "синьо" и "червено" преди началото на ЦСКА - Левски отвисоко. Емоцията трудно може да бъде предадена през екрана, но атмосферата на стадион "Васил Левски" е забележителна. Насладете ѝ се. Мачът ЦСКА – Левски е от 16:15 часа на Националния стадион "Васил Левски" и се предава пряко по DIEMA SPORT. В Gong.bg ще проследим всичко преди, по време

ЦСКА и Левски вече са на терена

Футболистите на ЦСКА и Левски излязоха на терена, преди двубоя между двата отбора в дербито на кръга, като и "сини" и "червени" са готови да се впуснат в люта битка пред ентусиазираните си привърженици в опит да извоюват трите точки. Повече може да видите във видеото!

ЦСКА наказа груби грешки на "Левски" и пак го победи в дербито

За втори път в рамките на три седмици ЦСКА се наложи над "Левски", след като го победи в дербито. В първия кръг от плейофите в първенството червените спечелиха с 3:1 на Националния стадион "Васил Левски". И трите гола на ЦСКА бяха отбелязани преди почивката, при много груби грешки на съперника. До 25-ата минута "Левски" игра по-добре, като удари и