Царско село препъна Лудогорец

Царско село направи голямата изненада на кръга в елита. Тимът от София шокира Лудогорец на "Хювефарма Арена", след като стигна до равенство 1:1 с гол в 94-ата минута на срещата. В 27-ата минута Иван Бандаловски игра несръчно в наказателното поле, удряйки топката с ръка без да бъде притискан от противниковите нападатели. Ихинио Марин беше точен при

Героят за Царско село: Искаме да изградим отбор, с който всеки да се съобразява

Героят за Царско село Лъчезар Балтанов остана доволен от спечелената точка срещу Лудогорец в Разград. Играчът на мача сподели, че се надява „царете“ да изградят отбор, с който всички да се съобразяват. „Успяхме с много воля, характер, всички отбора се раздадоха и се хвърлихме атака. Имахме и късмет, все пак вкарахме в последната секунда. Щастливи сме,

Лудогорец - Царско село 1:1 /репортаж/

Лудогорец - Царско село 1:1 /репортаж/ Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Лъчезар Балтанов е №1 на мача Лудогорец - Царско село

Халфът на Царско село Лъчезар Балтанов взе наградата за Играч на мача Лудогорец - Царско село. Влезлият като резерва футболист се разписа в добавеното време и донесе равенството за тима си. Той събра актив от 37,84 % от вашите гласове. На втората позиция остана голмайсторът за разградчани Ихинио Марин с актив от 24,32%. Следете ни навсякъде и по всяко

Балтанов: Щастливи сме от точката

Героят за Царско село Лъчезар Балтанов сподели първите си впечатления след равенството 1:1 срещу Лудогорец в среща от 9-ия кръг на efbet Лига. Лудогорец се издъни в последната секунда (видео) "Взехме тази точка с много воля и характер. Радвам се, че имахме и късмет. Щастливи сме от точката. Имаше грешки днес, но все пак играхме срещу най-добрия отбор

Царско село шокира Лудогорец

Царско село шокира Лудогорец с гол дълбоко в добавеното време за 1:1 в мач от 9-ия кръг на efbet Лига.Ихинио Марин (28-дузпа) и Лъчезар Балтанов (90+4) вкараха головете. Клаудиу Кешеру направи пропуск от бялата точка в 83-ата минута. Двубоят започна доста спокойно от страна и на двата отбора. Едва в 5-ата минута Божидар Васев отдясно центрира опасно

Клаудиу Кешеру пропусна да удвои преднината на Лудогорец от дузпа

Клаудиу Кешеру пропусна да удвои преднината на Лудогорец в 82-ата минута, след като пропусна дузпа Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

НА ЖИВО: Лудогорец - Царско село, шампионите изпускат дузпа

Лудогорец води с 1:0 срещу Царско село в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Гола вкара Ихинио Марин от дузпа в 28-ата минута. Клаудиу Кешеру направи пропуск от бялата точка в 83-ата минута. Срещата на "Хювефарма Арена" започва в 17:45 часа и можете да я гледате пряко по DIEMA SPORT , както и да следите минута по минута с Gong.bg . Двубоят започна доста

Царско село направи сензационно 1:1 като гост на Лудогорец!

Иван Бандаловски направи дузпа, бившият капитан на Ботев Лъчезар Балтанов донесе точката на „царете“ с гол накрая, който остави Локо на върха в Първа лига Лудогорец се размина с десета поредна победа в Разград за първенство, след като изпусна дузпа и инкасира гол в добавеното време срещу Царско село. В герои се превърнаха двама от освободените от Ботев