България завърши с 13-а загуба Лигата на нациите

Мъжкият национален отбор на България загуби от Словения с 0:3 (23:25, 16:25, 18:25) в последния си мач от волейболната Лига на нациите в Римини (Ит). Така „лъвовете“ завършиха на 15-о място в крайното класиране с две победи, 13 загуби и 7 т. Последен, на 16-място е съставът на Астралия само с една победа. Успехът пък класира Словения за финалната четворка

Словения също не прости на волейболните национали

Националите на България по волейбол завършиха със загуба участието си в Лигата на нациите. Нашите паднаха с 0:3 (23:25, 16:25, 18:25) от Словения. Това беше 13-а загуба за състава на Силвано Пранди в 15 мача. Националите завършиха турнира на предпоследното 15-о място със само две победи. Поражението е шесто поредно за българския тим в турнира. Освен

България приключи безславно участието си в Лигата на нациите със загуба от Словения

България отстъпи на Словения с 0:3 гейма – в отделните части 23:25, 16:25, 18:25, в последния си двубой от тазгодишното издание на Лигата на нациите в италианския град Римини. Възпитаниците на Силвано Пранди оказаха съпротива на съперника само в първия гейм, но оттам насетне нямаха отговор на силната игра на словенците. Най-резултатен за победителите

България загуби и последния си мач от Лигата на нациите

Българският национален отбор по волейбол записа с 13-то поражение в Лигата на нациите, след като загуби с 0:3 гейма от силния тим на Словения. В отделните части възпитаниците на Алберто Джулиани надделяха с 25:23, 25:16 и 25:18. Селекцията на Силвано Пранди успя да се закачи в мача само в първия гейм, но в другите две части словенският тим бе категоричен

Волейболистите ни загубиха и от Словения с 0:3

Мъжкият ни национален отбор по волейбол загуби и от състава на Словения с 0:3 гейма - в отделните части 23:25, 16:25, 18:25, в последния си мач от тазгодишното издание на Лигата на нациите в италианския град Римини. Възпитаниците на Силвано Пранди оказаха съпротива на съперника само в първия гейм, но оттам насетне нямаха отговор на силната

Край на унижението – нашите бяха нокаутирани от Словения

Съставът на Силвано Пранди завърши на предпоследно място в Лигата на нациите Българският национален отбор по волейбол записа поредната оглушителна загуба 0:3 срещу Словения, в последния си мач от тазгодишното издание на Лигата на нациите в италианския град Римини. Възпитаниците на Силвано Пранди оказаха съпротива на съперника само в първия гейм, но

Волейболистите завършиха Лигата на нациите с 13-а загуба

Българският национален отбор по волейбол загуби в последния си мач от Лигата на нациите след 0:3 (23:25, 16:25, 18:25) срещу Словения. Съставът, воден от Силвано Пранди отстъпи за 13-и път в надпреварата и завършва на 15-о място със само две победи. Поражението е шесто поредно за българския тим в турнира. В пети пореден двубой съставът на Пранди дори

КРАЙ НА МЪКИТЕ: България завърши със загуба в Лигата на нациите

Волейболистите на България завършиха със загуба тазгодишното си участите в Лигата на нациите. Воденият от Силвано Пранди отстъпи на Словения с 0:3 (23:25, 16:25, 18:25) в последния си мач от надпреварата в Римини (Италия). Така родните национали остават на 15-а позиция със 7 точки (2 победи, 13 загуби), съпернсикът ни е трети с 34 точки (12 победи,

НА ЖИВО: България срещу Словения 0:0

Волейболистите от националния отбор на България излизат днес в последния си двубой от турнира на Лигата на нациите в Римини (Италия). Възпитаниците на Силвано Пранди се изправят срещу сензацията Словения в последен мач от 15-ия кръг. Двубоят България – Словения е тази вечер от 19:00 часа. ПЪРВИ ГЕЙМ Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното