Славия шокира и удари сериозна спирачка по амбициите на Ботев насред Пловдив

Ботев Пловдив започна с фалстарт плейофите в групата на отборите между седмата и десетата позиция, след като загуби от Славия насред стадион „Христо Ботев“ с резултат 0:1 . Единственото и победно попадение отбеляза капитанът на "белите" Галин Иванов в 34-ата минута след чудесна комбинация. Снимки: Statphoto.bg 72 снимки КЛАСИРАНЕ В efbet Лига / ПРОГРАМА

НА ЖИВО: Ботев Пловдив 0:1 Славия, греда и пропуски за "канарчетата"

Ботев Пловдив и Славия играят при резултат 0:1 за начало на битките между отборите, намиращи се между седмото и десетото място в таблицата на efbet Лига. Капитанът Галин Иванов откри в 34-ата минута. Срещата на стадион „Христо Ботев“ може да я набюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA . Снимки: Statphoto

Греда за Ботев Пловдив

В 63-а минута на двубоя от efbet Лига между Ботев и Славия Ивелин Попов се пребори за топката на десния фланг до аутлинията и центрира на далечната греда. Там непокрит беше оставен Мартин Секулич, който скочи високо и стреля в глава, но в десния страничен стълб на вратата на Вуцов. Повече може да видите във видеото!

Ботев загуби с 0:1 от Славия на старта на плейофите

Пловдивчани засега запазиха седмото място, а „белите“ са десети Славия стартира с победа плейофите в битката за седмото място в Първа лига. Играчите на Златомир Загорчич надделяха с минималното 1:0 при гостуването си на Ботев (Пловдив) в среща от 31-ия кръг на шампионата и записаха едва втори успех в последните си седем мача в първенството. Единственото

НА ЖИВО: Ботев Пловдив 0:1 Славия, греда за "канарчетата"

Ботев Пловдив и Славия играят при резултат 0:1 за начало на битките между отборите, намиращи се между седмото и десетото място в таблицата на efbet Лига. Капитанът Галин Иванов откри в 34-ата минута. Срещата на стадион „Христо Ботев“ може да я набюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA . Снимки: LAP

Отмениха червен картон за Светослав Вуцов

В 50-а минута на двубоя между Ботев и Славия от efbet Лига огромна грешка в защитата на "белите" едва не доведе до изгонването на вратаря Светослав Вуцов. Топката беше върната нескопосано към стража, който трябваше да излезе извън наказателното си поле и да прави шпагат срещу дебнещия Мохамед Брахми, който падна на тревата, а съдията Георги Давидов

НА ЖИВО: Ботев Пловдив 0:1 Славия, отмениха червен картон за вратаря на "белите"

Славия излъга Ботев в Пловдив

Славия победи Ботев с 1:0 като гост на стадион "Христо Ботев" в Пловдив. Единственото попадение в мача бе дело на Галин Иванов в 33-ата минута, след заучено изпълнение на ъглов удар. В 8-ата минута Ботев Пловдив създаде първата голяма голова опасност. Джеймс Ето"о овладя в половината на Славия и с пас в коридор изведе Уме Емануел. Нападателят се озова

НА ЖИВО: Ботев Пловдив 0:1 Славия, втората част стартира

Ботев Пловдив и Славия играят при резултат 0:1 за начало на битките между отборите, намиращи се между седмото и десетото място в таблицата на efbet Лига. Капитанът Галин Иванов откри в 34-ата минута. Пет минути след почивката вратарят на гостите Светослав Вуцов беше изгонен с директен червен картон. Срещата на стадион „Христо Ботев“ може да я набюдавате

Претенции на Ботев Пловдив за дузпа

В 24-ата минута на двубоя между Ботев и Славия от efbet Лига футболистите на "канарчетата" и феновете поискаха дузпа в своя полза. Балоянис получи топката на левия фланг, влезе в наказателното поле и опита да намери Уме Емануел, който падна на тревата след съприкосновение с Исак Соле, но главният съдия Георги Давидов даде знак играта да продължи. Нигерийският