placeholder
placeholder

Резервата Узунов изравни за Славия

Владислав Узунов изравни за Славия в първата минута на добавеното време на двубоя с Дунав от 18-ия кръг на Първа лига. Галин Иванов центрира от корнер в наказателното поле на Дунав, където Мицански с глава продължи към Владислав Узунов, а той с плътен удар вкара топката във вратата на Антонов за 1:1.

Ахмедов с приза за Играч на мача Дунав - Славия

Голмайсторът за Дунав при равенството със Славия - 1:1 Ахмед Ахмедов бе избран за Играч на мача от 18-ия кръг на Първа професионална лига. Ахмедов реализира в 42-ата минута на двубоя и даде аванс от 1:0 за своя тим. Той събра 36.67% от общия вот на участниците в традиционната анкета на GONG.BG.

С късен гол Славия стигна до равенството срещу Дунав

Славия отбеляза късен гол в добавеното време на мача и стигна до равенство 1:1 при гостуването на Дунав Русе от 18-ия кръг на Първа лига. Домакините поведоха с гол на Ахмедов през първото полувреме, а Владислав Узунов изравни резултата. Дунав започна по-активно срещата. Още в 5-та минута Исмаил Иса успя да пробие в наказателното поле на Славия, но

НА ЖИВО: Дунав води срещу Славия

Дунав посреща Славия в Русе в мач от 18-ия кръг на Първа лига. Можете да следите развитието му минута по минута в GONG.BG . Също така можете да гледате двубоя в онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA и по телевизия DIEMA SPORT . Русенци са амбицирани да се представят силно при това свое домакинство и да спрат пропадането. В същото време Славия продължава

Ахмедов изведе Дунав напред срещу Славия

Ахмед Ахмедов изведе Дунав напред срещу Славия в 42-ата минута на мача от 18-ия кръг на Първа професионална лига. Това е осмо попадение на Ахмедов от началото на сезона. Светослав Ковачев центрира в наказателното поле на Славия, където Станисавлевич изпусна Ахмедов, а той засече топката във вратата на Стергиакис за 1:0 в полза на Дунав.

"Славия" изравни на "Дунав" в края на двубоя

"Дунав" и "Славия" не успяха да се победят на тежкия терен на Градския стадион в Русе и завършиха 1:1 в мач от 18-ия кръг на Първа лига. През първата част двата отбора не създадоха много положения пред двете врати. В 42-ата минута, отборът домакит поведе в резултата. Светослав Ковачев напредна и центрира отлично в наказателното поле, като Ахмед Ахмедов

НА ЖИВО: Дунав - Славия

„Дунав“ не успя да счупи 30-годишен „карък“ срещу „Славия“

„Дунав“ не успя да счупи 30-годишен „карък“ срещу „Славия“ Въпреки че през по-голямата част от двубоя диктуваше развоя на играта и водеше в резултата, „Дунав“ не успя да счупи 30-годишния „карък“ срещу и завърши наравно – 1:1 мача със „Славия“ от 18 кръг на първенството на Първа лига. Първата интересна ситуация в срещата дойде още в 4-ата минута. Исмаил

Дунав е амбициран да спре пропадането срещу вдъхновения Славия

Дунав посреща Славия в Русе в мач от 18-ия кръг на Първа лига. Русенци са амбицирани да се представят силно при това свое домакинство и да спрат пропадането. В същото време Славия продължава да редува силни със слаби играчи. Столичани успяха да поднесат голямата сензация на миналия кръг, когато спечелиха с 1:0 срещу ЦСКА и със сигурност ще бъдат вдъхновени

Гол в продълженията спаси Славия от загуба в Русе

Отборите на Дунав Русе и Славия стигнаха до равенство 1:1 в мач от междинния 18-и кръг в родната Първа лига . След поделените точки домакините запазват 12-а позиция с 15 точки, а "белите" са 10-и с 21 пункта. През първата част нямаше много любопитни моменти, а "драконите" поведоха малко преди почивката. Светослав Ковачев центрира, а Ахмед Ахмедов бе