placeholder
placeholder

Венцислав Петков с леко разтежение след мача с АЕК Ларнака

Гардът Венцислав Петков е с леко мускулно разтежение след мача срещу АЕК Ларнака снощи, който Балкан загуби със 77:78 в мач от четвъртия кръг в група "В" на турнира за Купата на ФИБА-Европа. В началото на втората част той получи сериозна болка в областта на хълбока и трябваше да напусне игра. Днес той премина медицински преглед на ехограф, който показа,

Капитанът на Балкан се контузи

Здравословни проблеми за капитана на Балкан

Венцислав Петков е с леко мускулно разтежение Венцислав Петков е с леко мускулно разтежение след мача срещу АЕК Ларнака вчера, който Балкан загуби с една точка, съобщават от ботевградския клуб чрез официалния си сайт. АЕК ЛАРНАКА СПРЯ УСТРЕМА НА БАЛКАН ВЪВ ФИБА КЪП (ВИДЕО) В началото на втората част нa срещата гардът на ботевградчани е получил сериозна

Небойша Видич: Има нещо грешно в индивидуалните способности на моя отбор

Старши треньорът на Балкан (Ботевград) Небойша Видич не беше доволен от играта на отбора след загубата снощи от АЕК Ларнака (Кипър) със 77:78 в мач от четвъртия кръг в група "В" на турнира за Купата на ФИБА-Европа. "Поздравявам АЕК за победата. Не мога да си спомня мач, в който отбора да е отбелязал 50 точки с 5 асистенции или 80 точки с 8 асистенции

Небойша Видич: Играхме като момичета

Старши треньорът на баскетболния "Балкан" (Ботевград) Небойша Видич не беше доволен от играта на отбора след загубата у дома снощи от  кипърския АЕК (Ларнака) със 77:78 в мач от четвъртия кръг в група "В" на турнира за Купата на ФИБА Европа. Това беше първо поражение за ботевградския тим, който има три победи. Точно 31.4 секунди преди края  на мача

Балкан с първа загуба за ФИБА Къп

Балкан претърпя първа загуба в груповата фаза на баскетболния турнир ФИБА Къп. „Зелените" загубиха драматично в Ботевград от АЕК Ларнака със 77:78. Двубоят премина през много обрати, а победителят бе определен в последните секунди. Неприятностите за българския отбор дойдоха и от контузия на Венцислав Петков, който игра едва осем минути, но тепърва

Александър Гаврилович: Трябва да ставаме по-добри

Наказателните удари трябва да се вкарват, особено в края, допълни центърът на Балкан “ Първо трябва да се поучим от грешките си, след това да се върнем в залата утре и да станем по-добри , за да спечелим следващите два мача. Знам, че отборът ще реагира на загубата тази вечер, трябва да сме готови за следващия мач и да завършим с две победи ”, заяви

Небойша Видич: Някои момичета играят по-здраво, отколкото ние тази вечер

Неприемливо е да им позволим да ни вкарат 47 точки преди почивката, допълни треньорът на Балкан “ Поздравления за АЕК. Не мога да си спомня кога съм виждал, не само като треньор или участник в баскетболен мач, един отбор да отбележи почти 50 точки с 5 асистенции или почти 80 точки с 8 асистенции. Това означава, че има нещо грешно в индивидуалните способности

Балкан с първа европейска загуба

Балкан Ботевград записа първата си загуба в турнира за Купата на ФИБА Европа. Българският отбор падна драматично със 77:78 (20:24, 26:23, 15:13, 16:18) у дома от АЕК Ларнака. Срещата премина през няколко обрата, а Балкан остава лидер в група "В" с три победи и едно поражение. Мачът започна равностойно, но тимът от Кипър взе аванс от 24:20 преди вторите