Как се стигна до равенството между Витоша и Дунав?

Дербито на дъното от 17-ия кръг на efbet Лига противопостави Витоша Бистрица на Дунав. В този мач "тигрите" търсеха повече победата, но в крайна сметка всичко приключи наравно. Този изход все повече приближава тима от покрайнините на София към Втора лига, докато гостите от Русе показаха наченки на излизане от кризата. Какво се случи в този мач и защо

Стефан Христов: Трябваше да вземем трите точки с Витоша

Нападателят на Дунав Русе Стефан Христов прибра наградата на GONG.BG за „Играч на мача” в дуела с Витоша Бистрица. Стрелецът, който вкара гола за „драконите” призна, че няма как да се зарадва на попадението му, предвид историята, която имаше с „бистришките тигри”. „Със сигурност не сме доволни от точката, тъй като трябваше да вземем три. Това е играта,

Витоша - Дунав 1:1 /репортаж/

Отборите на Витоша и Дунав завършиха 1:1 в мача от 18-ия кръг на efbet Лига. След това равенство Витоша има пет точки на 14-то място в класирането, докато Дунав е със 17 точки на 11-то място до момента.

Енги: Момчетата се стараха доста, но не съм доволен

Старши треньорът на Витоша (Бистрица) Енгибар Енгибаров призна, че не е доволен от равния резултат, получен между "тигрите" и Дунав . "Не съм доволен от точката. Тези точки ни бяха жизненонеобходимо, заслужавахме ги. Младостта си каза думата, положението на Кабов можеше да реши всичко. Момчетата се стараха доста, изпълниха всичко на 100%. Това, което

Бистришките тигри копаят дъното, Дунав пое глътка въздух

Витоша Бистрица отново не успя да победи и завърши наравно 1:1 у дома с Дунав Русе в двубой от 18-ия кръг на Ефбет Лига. Двата тима си размениха по един гол през втората част. Емил Гъргоров откри от дузпа, а Стефан Христов възстанови равенството. В последните 15 минути домакините играха с човек по-малко, тъй като Румен Гьонов получи втори жълт картон

Енгибаров: Не съм доволен от точката

Наставникът на Витоша Бистрица Енгибар Енгибаров коментира равенството на тима срещу Дунав Русе (1:1) в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига. "Не съм доволен от точката, победата ни беше необходима, жизненоважна, ако Кабов беше реализирал нещата щяха да са различни. С 10 души момчетата изпълниха тактическите указания, но не успяваме да реализираме създадените

Стефан Христов е Играчът на мача Витоша - Дунав

Футболистът на Дунав Русе Стефан Христов, който реализира за крайното 1:1 срещу Витоша, беше избран за Играч на мача от 18-ия кръг на българското първенство. Той спечели битката с Румен Гьонов, който завърши на второ място в подреждането на анкетата. Стефан Христов се разписа в 66-ата минута, с което осигури точката на своя тим.

В любопитен мач Витоша и Дунав не се победиха

В интересен двубой от 18-ия кръг на efbet Лига тимовете на Витоша Бистрица и Дунав Русе завършиха 1:1. Гъргоров от дузпа се разписа за домакините, за гостите точен беше Христов. Домакините нацелиха две греди, а в 78-ата минута останаха и с човек по-малко след червен картон на Гьонов. През първата част и двата тима играха сякаш предпазливо и търсеха