Иран: Подписването на споразумението със САЩ няма да е на 14 юни
Подписването на меморандум за разрешаване на конфликта със Съединените щати няма да се случи на 14 юни, но е възможно това да стане през следващите дни. Това съобщи говорителят на иранското външно министерство Есмаил Багаи. "Трябва да изчакаме информация за точния час на подписване на меморандума. Въпреки че това няма да се случи утре, не може да се




