Арда победи Ботев с 1:0 и го изпревари в класирането

Три греди и отменен гол на Лъчезар Балтанов белязаха мача Ботев (Пловдив ) допусна минимална загуба с 0:1 от Арда (Кърджали) в среща от 28-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра на стадион „Локомотив“ в Пловдив, а единственото попадение реализира Радослав Василев в 81-ата минута. Така отборът на Арда, воден от бившия наставник на „канарчетата“ Николай

Героят Юсуф: Чувствам се невероятно, искаме Лига Европа

Избраният за играч на мача на мача Арда - Ботев Пд, Месут Юсуф, остана видимо щастлив след минималната победа с 1:0 на тима му срещу "канарчетата". Юсуф се отчете с няколко много добри изяви, за да запази чиста мрежа и логично беше избран за най-добър на терена. Самият младок сподели, че желанието му е да види Арда в квалификациите на Лига Европа.

Вратарят на Арда: Искаме да играем в Лига Европа

Стражът на Арда (Кърджали) Месут Юсуф се прицели в Лига Европа. Вратарят записа добри изяви под рамката при успеха с 1:0 над Ботев (Пловдив) в парк Лаута. "Чувствам се невероятно, раздадохме се до край, целта беше да вземем трите точки и го постигнахме. Заслужихме победата, бяхме търпеливи. Давам всичко от себе си, направих всичко възможно. Радвам

Арда излъга Ботев (Пд)

Футболистите на Арда победиха Ботев (Пд) с 1:0 в мач от 2-рия кръг в група "Б" на втората осмица в Първа футболна лига. Голът на победата отбеляза Радослав Василев в 81-та минута. Двубоят се игра на стадион Локомотив в Пловдив. В първата среща в групата по-рано днес, Дунав загуби в Русе от Ботев Враца с 1:3. В класирането начело излезе Арда с 34 т,

Месут Юсуф заслужи приза за Играч на мача срещу Ботев!

Вратарят на Арда Месут Юсуф спечели приза за Играч на мача срещу Ботев Пловдив. Стражът имаше основна роля при успеха с 1:0 над "канарчетата" зариди няколкото си добри спасявания. Той събра 26,09% от гласовете на читателите на Gong.bg .

Късен гол и спорно съдийско отсъждане потопиха Ботев на "Лаута"

Отборът на Арда Кърджали успя да излъже Ботев Пд в двубой от Група Б на плейофите в efbet Лига, печелейки с 1:0 в срещата, изиграна на стадиона в парка "Лаута". Двубоят беше равностоен в по-голямата си част, но в крайна сметка умората в състава на гостите си оказа думата и с гол на Радослав Василев в 81-та минута момчетата на Николай Киров се поздравиха

НА ЖИВО: Арда - Ботев Пд, домакините шокират "канарчетата"

Отборите на Арда и Ботев Пловдив играят при резултат 1:0 в двубой от група Б на втората осмица. Срещата се играе на стадион "Локомотив" в Пловдив, а може да го наблюдавате пряко в ефира на DIEMA SPORT и минута по минута на Gong.bg. Снимки: Антон Узунов 28 снимки Първият шанс в срещата дойде още в 4-та минута. След изпълнение на ъглов удар от Тодор

"Арда" измести "Ботев" Пловдив

"Арда" Кърджали победи "Ботев" Пловдив с 1:0 и така го измести от първата позиция в група "Б" на втората осмица в Първа лига. Голът на победата отбеляза Радослав Василев в 81-та минута, а мачът бе последен за този сезон за капитана на "канарчетата" Лъчезар Балтанов, който ще се подложи на операция, за да бъде на линия за старта на новата кампания На