Ето кой е Играч на мача след ЦСКА 1948 - Арда

Арда надви ЦСКА 1948 като гост с 2:1 в двубой от осмия кръг на efbet Лига. Играч на мача стана футболистът на тима от Кърджали Борислав Цонев, който направи асистенция за първия гол на своя отбор и цялостно показа добра игра, с което си заслужи и наградата. подкрепя българския спорт

ЦСКА 1948 върна едно попадение на Арда

В 88-а минута на двубоя между ЦСКА 1948 и Арда избита топка стигна Джонатан Перейра, който си я нагласи и стреля мощно с десния крак. Кълбото влетя в мрежата на гостите - никакъв шанс за Анатолий Господинов - 1:2. Вижте повече от гола във видеото! подкрепя българския спорт

Арда удари ЦСКА 1948 в Бистрица за първа победа като гост през сезона

Арда постигна първа победа като гост от началото на сезона в efbet Лига. Тимът от Кърджали победи ЦСКА 1948 в Бистрица с 2:1 в мач от 8-ия кръг на първенството. За гостите точни бяха Феликс Ебоа Ебоа през първото полувреме и Тонислав Йорданов през второто. Дори фамозен гол на Джонатан Перейра в края не бе достатъчен за „червените“. С успеха отборът,

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Арда 1:2, фамозен гол в Бистрица

ЦСКА 1948 и Арда играят при резултат 1:2 в мач от 8-ия кръг на efbet Лига. Срещата в Бистрица стартира в 18:00 часа и може да я наблюдавате пряко по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от сблъсъка. start-photo.bg 58 снимки efbet Лига ЦСКА 1948 Арда Кърджали 90+1' . 1 : 2 88’ Джонатан 35’ Феликс

Тонислав Йорданов удвои

В 57-а минута на двубоя между ЦСКА 1948 и Арда от осмия кръг на efbet Лига Борислав Цонев прати ново центриране отдясно, а топката рикошира, след което стигна до Тонислав Йорданов. Този път той стреля с глава и преодоля вратаря на "червените", за да покачи резултата на 2:0 Вижте попадението във видеото! подкрепя българския спорт

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Арда 0:2, Тонислав Йорданов удвои

ЦСКА 1948 и Арда играят при резултат 0:1 в мач от 8-ия кръг на efbet Лига. Срещата в Бистрица стартира в 18:00 часа и може да я наблюдавате пряко по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от сблъсъка. start-photo.bg 11 снимки efbet Лига ЦСКА 1948 Арда Кърджали 61' . 0 : 2 35’ Феликс Ебоа 57’ Тонислав

Феликс Ебоа Ебоа дава преднина на Арда срещу ЦСКА 1948

В 35-а минута на двубоя между ЦСКА 1948 и Арда дойде центриране отляво на Борислав Цонев стигна до Феликс Ебоа Ебоа, който технично отклони топката покрай Алекс Божев и в мрежата на "червените", а гостите от Кърджали откриха резултата - 1:0 за Арда. Вижте повече във видеото! подкрепя българския спорт

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Арда 0:1

ЦСКА 1948 и Арда играят при резултат 0:1 в мач от 8-ия кръг на efbet Лига. Срещата в Бистрица стартира в 18:00 часа и може да я наблюдавате пряко по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от сблъсъка. start-photo.bg 11 снимки efbet Лига ЦСКА 1948 Арда Кърджали 40' . 0 : 1 35’ Феликс Ебоа Видео Live

Арда Кърджали взе трите точки при гостуването на ЦСКА 1948 в Бистрица

Арда Кърджали победи като гост ЦСКА 1948 с 2:1 в двубой от осмия кръг на Първа лига. Феликс Ебоа Ебоа и Тонислав Йорданов бяха точни за победителите, а Джонатан Перейра вкара за домакините. В шестата минута на мача Тонислав Йорданов имаше шанс да стреля, но се засуети и бе блокиран. Малко след това Дуду Хатамото отправи изстрел от дистанция, който

Кой ще е Играч на мача ЦСКА 1948 - Арда, избираш ти!

ЦСКА 1948 приема Арда в интригуващ мач от 8-ия кръг на еfbet Лига. Двубоят започва в 18:00 часа и ще се предава пряко по DIEMA SPORT. На Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от мача. Вие също може да станете част от двубоя, като гласувате за футболиста, който Ви е направил най-добро впечатление и му осигурите приза за Играч на мача. По този начин