Индия обсъжда с Иран засилване на търговията с енергия, докато се приближава до търговска сделка със САЩ
Индия обсъжда с Иран засилване на търговията с енергия, докато се приближава до търговска сделка със САЩ

Индия обсъжда с Иран засилване на търговията с енергия, докато се приближава до търговска сделка със САЩ

Индия и Иран обсъдиха възможности за разширяване на съвместната работа и търговия в енергийния сектор по време на среща между министрите на петрола на двете държави, организирана в контекста на събитието на министрите на енергетиката от БРИКС. Това съобщи днес иранската държавна новинарска агенция „Шана“, която предаде информацията чрез Ройтерс. Събитието

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах