placeholder
placeholder

Христо Захариев: Ще се опитаме да спечелим групата във ФИБА Къп

Доволен съм, че продължаваме напред, каза още крилото на столичани Левски Лукойл си осигури място във втората фаза на ФИБА Къп след победата на Днипро с 88:72 като гост в мач от група G на турнира. Крилото на столичани Христо Захариев допринесе с 14 точки , 4 борби, 3 асистенции и 1 открадната топка за 30 минути на паркета срещу украинците. 4 ОТ 4

Левски Лукойл продължава да мачка в Европа

Левски Лукойл записа нов успех в турнира за ФИБА Къп, след като победи в Украйна Днипро с 88:72. 20 точки, 7 борби и шест асистенции записа Патрик Рембърт, 18 точки и 8 борби отчете Деян Иванов, а по 14 точки реализираха Христо Захариев и Никола Маравич. В мача не играха Калоян Иванов, Герасим Николов и Кръстан Кръстанов. Левски Лукойл продължава да

Левски Лукойл продължава без загуба във ФИБА Къп

Левски Лукойл се наложи с 88:72 при гостуването си на Днипро в Украйна в четвърти двубой от група G на ФИБА Къп и остава непобеден до момента в турнира. "Сините" загубиха само третата част от сблъсъка, но като цяло доминираше спокойно въпреки че бе на чужд терен в първи мач като гост. С успеха те се класират за втората фаза на ФИБА Къп, след като Катая

Спорт: Левски Лукойл преодоля груповата фаза на турнира за Купата на ФИБА

Снимка: АФП Киев. Левски Лукойл победи с 88:72 (в отделните части 30:24, 28:17, 7:17, 23:14) като гост срещу Днипро (Украйна) в четвъртия си двубой от груповата фаза на турнира ФИБА Европа. Така отборът, който остава на първо място в Група G с актив от осем точки, преодоля груповата фаза и се класира за следващия етап на надпреварата. Днипро (Украйна)

Ръсел Робинсън: Играхме наистина добре като отбор

Бяхме агресивни в защита, каза още гардът на Левски Лукойл “ Знаехме, че няма да ни бъде лесно , тъй като излязохме срещу тим, който се представя добре у дома. Искахме да играем отборно. Бяхме концентрирани върху това. Бяхме агресивни в защита . Играхме наистина добре като отбор. Не изпуснахме лидерството си през третата четвърт ”, коментира гардът

Тити Папазов: Заслужено победихме

Първото полувреме играхме невероятно в нападение, сподели треньорът на Левски Лукойл “ Искам да поздравя моите играчи за класирането в следващия кръг. След това искам да благодаря на домакините за милото посрещане и за добрата атмосфера в залата. Публиката на украинския клуб го подкрепяше, но нито в един момент не бе агресивна към нас. Това е добре

Играч на вечерта: Патрик Рембърт

Гардът с 20 точки срещу Днипро Левски Лукойл си осигури място във втория етап на ФИБА Къп, след като постигна победа №4 в турнира след 88:72 над Днипро като гост. Сред най-добрите за столичани бе и Патрик Рембърт, който заслужи званието Играч на вечерта на bball.bg. Американецът остави срещу името си в статистиката за Левски Лукойл 20 точки , които

"Левски" продължава напред в турнира ФИБА Европа

"Левски" победи с категоричното 88:72 (30:24, 28:17, 7:17, 23:14) като гост срещу "Днипро" (Украйна) в четвъртия си двубой от груповата фаза на турнира ФИБА Европа. "Сините" остават на първо място без загуба, като вече си осигуриха и класиране за следващата групова фаза в надпреварата. В първия период играта беше равностойна, но "Левски"  взе аванс

Успех в Украйна класира Левски Лукойл напред във ФИБА Къп

Левски Лукойл победи с категоричното 88:72 (30:24, 28:17, 7:17, 23:14) като гост срещу Днипро (Украйна) в четвъртия си двубой от груповата фаза на турнира ФИБА Европа. "Сините" остават на първо място без загуба, като вече си осигуриха и класиране за следващата групова фаза в надпреварата. В първия период играта беше равностойна, но Левски Лукойл взе