Локо претърпя тежка загуба с 1:6 в Разград (СНИМКИ И ВИДЕО)

Бруно Акрапович пусна експериментален състав и запази титулярите за финала за Купата на България, пое вината за поражението върху себе си Локомотив (Пловдив) претърпя тежка загуба с 1:6 при гостуването си на шампиона Лудогорец в Разград. Старши треньорът на пловдивчани Бруно Акрапович излезе с експериментален състав, като запази повечето от титулярите

Лудогорец - Локомотив Пд 6:1 /репортаж/

Лудогорец разпиля Локомотив Пловдив с 6:1 в двубой от 28-и кръг на efbet Лига. Попаденията за "орлите" бяха дело на Моци, Каули, Жоржиньо и Чибота, както и Вандерсон, който се разписа на два пъти. Муслимович вкара почетното попадение за "смърфовете".

"Лудогорец" разгроми "Локомотив" (Пловдив) с 6:1

"Лудогорец" победи "Локомотив" (Пловдив) с 6:1 в двубой от 28-я кръг на efbet Лига. Това е първи домакински мач, след като разградчани триумфираха с деветата си поредна титла след успеха с 2:1 над "Берое" в последния кръг, пише gong.bg Още в първата минута гостите направиха грешка в защита, която доведе до корнер. След него последва центриране от Недялков,

"Лудогорец" срази "Локомотив" (Пловдив) с 6:1

"Лудогорец" срази "Локомотив" (Пловдив) с 6:1 (ВИДЕО+СНИМКИ)

Треньорът на „Витоша": Искаха да дадем мача с „Царско село" Спортни новини (27.06.2020 - централна) Журналист от БНР е с COVID-19 Заловиха българските роми, избягали от огнището на COVID-19 в Мондрагоне (ВИДЕО) Президентът с нова остра реакция Съдът решава дали да остави в ареста антимафиотите, задържани за подкупи и чадър над дилъри Това е първи домакински

Вандерсон е Играч на мача Лудогорец - Локомотив Пловдив

Лудогорец разпиля Локомотив Пловдив с 6:1 в двубой от 28-и кръг на efbet Лига. Възможностите за Играч на мача не бяха малко, но Вие избрахте Вандерсон за №1 на срещата, след като отбеляза 2 попадения във вратата на Илко Пиргов. Бразилецът спечели 55% от Вашия вот, на второ място остана Каули с 15%, а трети е Чибота с 10%.

Лудогорец показа мускули срещу Локо и демонстрира кой е шампионът

Лудогорец разгромни с 6:1 Локомотив Пловдив в двубой от 28-я кръг на efbet Лига и първи домакински мач, след като разградчани триумфираха с деветата си поредна титла след успеха с 2:1 над Берое в последния кръг. Това е 33-и мач за домакините, в който остават непобедени в родния шампионат, на 3 зад вечния рекорд на ЦСКА. Антон Узунов 31 снимки Още в

НА ЖИВО: Лудогорец - Локомотив Пловдив, головата вихрушка няма край

Лудогорец и Локомотив Пловдив играят при резултат 4:1 в двубой от 28-я кръг на efbet Лига. Това е първи домакински мач, след като разградчани триумфираха с деветата си поредна титла след успеха с 2:1 над Берое в последния кръг. Антон Узунов 31 снимки Още в първата минута гостите направиха грешка в защита, която доведе до корнер. След него последва

Треньорът на „Витоша": Искаха да дадем мача с „Царско село" Спортни новини (27.06.2020 - централна) Журналист от БНР е с COVID-19 Заловиха българските роми, избягали от огнището на COVID-19 в Мондрагоне (ВИДЕО) Президентът с нова остра реакция Съдът решава дали да остави в ареста антимафиотите, задържани за подкупи и чадър над дилъри Борисов дари 20

Преди финала за купата: "Лудогорец" разгроми резервите на "Локо" Пловдив

Шампионът "Лудогорец" разгроми "Локомотив" Пловдив с 6:1 в първия си мач след спечелването на деветата си поредна титла. Така "орлите" продължиха серията си от без загуба през кампанията. С оглед на предстоящия финал за Купата на България срещу ЦСКА в сряда, треньорът на гостите от Пловдив - Бруно Акрапович, пусна в игра по-голямата част от резервите