Унищожителен Арсенал разкъса Рен на парчета и продължи напред

Английският Арсенал записа знаменит успех срещу Рен в реванша от осминафиналите на Лига Европа, надвивайки го с 3:0 на „Емиратс”. По този начин лондончани неутрализираха преднината на френския тим от първия мач, която бе с два гола. Пиер-Емерик Обамеянг откри набързо за домакините в петата минута, а десет по-късно Ейнсли Мейтланд-Найлс удвои. В 72-ата

Арсенал заличи пасива и е на четвъртфинал

Арсенал с убедителна победа с 3:0 над Рен в реванша от осминафиналите на Лига Европа. "Топчиите" неутрализираха преднината на френския тим от първия мач, която бе с два гола. Пиер-Емерик Обамеянг откри набързо за домакините в петата минута, а десет по-късно Ейнсли Мейтланд-Найлс удвои. В 72-ата минута дойде вторият гол на Обамеянг. Така

Арсенал отново навакса при домакинството, Обамеянг стана Черната пантера

Арсенал се класира на 1/4-финал в Лига Европа с убедителна победа с 3:0 над Рен на "Емирейтс". "Топчиите" се нуждаеха от обрат в общия резултат, тъй като бяха загубили първата среща с 1:3, и успяха да наваксат в домакинския реванш, както се случи и в миналия кръг срещу БАТЕ Борисов. Подчертано офанзивният титулярен състав на Унай Емери направи изключително

Черната Пантера e тук! Обамеянг вдъхнови Арсенал  за 3:0 над Рен

Черната Пантера e тук! Обамеянг вдъхнови Арсенал за 3:0 над Рен

Пиер-Емерик Обамеянг влезе в ролята на супергероя Черната Пантера, за да класира Арсенал за 1/4финалите в Лига Европа. Нападателят се отчете с два гола и асистенция при успеха над Рен с 3:0, с който лондончани напълно ликвидираха изоставането си от 1:3 след първия двубой. Артилеристите вкараха два ранни гола, което ги постави в отлична позиция, а след

Невероятен Обамеянг и Арсенал сътвориха чудо и полетяха към 1/4-финалите на Лига Европа

Отборът на Арсенал победи с 3:0 Рен в мач-реванш от 1/8-финалите на Лига Европа. С победата "топчиите" си осигуриха класиране за следващата фаза на турнира, след като в първия мач Рен спечели с 3:1, а в общия резултат лондончани излязоха с гол напред. "Артилеристите" започнаха да натискат още от първите минути на двубоя, като след само пет минути игра

Страхотен Арсенал разнищи Рен и продължава напред в Европа

Арсенал продължава на 1/4-финалите в Лига Европа, след като спечели с 3:0 домакинството си на Рен. Първият мач между двата състава завърши при резлутат 3:1 за французите. На реванша в Лондон "артилеристите" изиграха фантастичен мач и заличиха изоставането си още до 15-ата минута. След почивката Пиер-Емерик Обамеянг ознаменува отличната си игра с втори

Лига Европа НА ЖИВО: Арсенал - Рен 3:0, Обамеянг с втори гол!

Отборите на Арсенал и Рен излизат тази вечер от 22:00 часа за своя мач-реванш от турнира Лига Европа. В първия двубой "артилеристите" допуснаха загуба с 3:1 като гост, а сега ще търсят обратен път към четвъртфиналите на турнира на своя "Емиратс". Двуоят може да проследите НА ЖИВО в SportLive.bg СЪСТАВИ Арсенал: Чех, Мустафи, Кошчелни, Монреал, Колашинац,

Лига Европа НА ЖИВО: Арсенал - Рен 2:0, гостите натискат

Лига Европа НА ЖИВО: Арсенал - Рен 2:0

Отборите на Арсенал и Рен излизат тази вечер от 22:00 часа за своя мач-реванш от турнира Лига Европа. В първия двубой "артилеристите" допуснаха загуба с 3:1 като гост, а сега ще търсят обратен път към четвъртфиналите на турнира на своя "Емиратс". Двуоят може да проследите НА ЖИВО в SportLive.bg СЪСТАВИ Арсенал: Чех, Мустафи, Кошчелни, Монреал, Коласинак,

Лига Европа НА ЖИВО: Арсенал - Рен 2:0, Мейтланд-Найлс бележи!