Пенев: Трябваше да победим "Лудогорец" с разлика, обичам агресивната игра

Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев бе видимо разочарован от изпусната победа срещу "Лудогорец" - 1:1 на "Армията" в полуфинал за Купата на България. "За мен играхме по-добре и заслужавахме да победим. Поне с разлика, но както винаги споделяме, това е игра на голове. 1:1 - мачът остава отворен. Имаме втори мач след седмица, ще продължим в същата линия

ЦСКА и Лудогорец оставиха всичко за реванша

ЦСКА и Лудогорец завършиха наравно 1:1 в първи полуфинален сблъсък от турнира за Купата на България, игран на стадион "Българска армия" пред празни трибуни. Първото полувреме завърши без попадение, а след почивката Лудогорец остана с човек по-малко, след като Бернард Текпетей получи втори жълт картон. С човек повече, ЦСКА упражни натиск, който се материализира

Пенев се зачуди защо Арда почива с ден повече от ЦСКА

Наставникът на ЦСКА Любослав Пенев говори пред журналисти след равенството в първия полуфинал от Купата на България срещу Лудогорец. „И без да имахме предимство от човек повече имахме предимство. Трябваше да реализираме доста от тях. Поздравявам отбора, тъй като за една седмица тренировки се справиха прекрасно”. „Винаги ще повтарям, че моите отбори

Пенев: Заслужавахме да победим с разлика в този мач

Наставникът на ЦСКА Любослав Пенев бе много доволен от играта на своите футболисти след равенството – 1:1, срещу Лудогорец. Пенев призна, че има огорчение, че отборът му не е взел все пак победата срещу шампиона, като той потвърди, че „червените” е трябвало да победят дори с разлика. „За мен играхме по-добре и заслужавахме да победим в този мач. И

Дамбраускас: Второто полувреме бе разочарование за нас

Треньорът на Лудогорец Валдас Дамбраускас говори след равенството 1:1 с ЦСКА в първи полуфинален мач за Купата на България. Антон Узунов 8 снимки „Без значение от резултата каза го преди мача, това е първото полувреме. И Двата отбора имаха шансове за попадения. Искахме да играем нашата игра, но условията бяха трудни и изгонването на Текпетей. Играхме

ЦСКА - Лудогорец 0:0 /първо полувреме/

Отборите на ЦСКА и Лудогорец се оттеглиха на почивка при резултат 0:0 в първи полуфинален сблъсък от турнира за Купата на България. Двата тима правят интересен двубой на стадион „Българска армия”, в който обаче преобладава борбата в центъра на терена. И двата отбора имаха своите шансове, но така и не успяха да преодолеят противниковия вратар. Следете

Любо Пенев: Заслужавахме да победим с разлика, играхме по-добре

Треньорът на ЦСКА - Любослав Пенев коментира равенството между неговия тим и Лудогорец (1:1) в първи полуфинален двубой от турнира за Купата на България. Днес той дебютира за четвърти път начело на "червените". Ето какво сподели, в типичния си стил, Ел Голеадор: "За мен, играхме по-добре и заслужавахме да победим. Поне с разлика! Както винаги споделям,

Валдас Дамбраускас: Не видях голяма разлика в ЦСКА

Старши-треньорът на Лудогорец - Валдас Дамбраускас остана сравнително доволен от постигнатото равенство (1:1) при гостуването на ЦСКА, в първи полуфинален двубой от турнира за Купата на България. Ето какво каза литовецът: "Без значение от резултата, казах го преди мача, казвам го и сега - това е само първата част от този сблъсък. Просто искахме да

1:1 в първия полуфинал между ЦСКА София и Лудогорец

Отборите на ЦСКА и Лудогорец направиха равенство 1:1 в първи полуфинален мач от турнира за Купата на България, игран на стадион "Българска армия". По този начин всичко ще се реши на реванша в Разград след седмица. На тежкия и заснежен терен на стадиона на "червените" двата тима не успяха да покажат нищо стойностно през първото полувреме, в което преобладаваха