Гергана Топалова даде само три гейма на туркиня в Анталия

Гергана Топалова се класира за втория кръг на тенис турнира за жени в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 2 Топалова разгроми квалификантката Зейнеп Сариоглан от Турция с 6:3, 6:0 за 89 минути игра. Гергана спечели последните осем гейма в мача. Във втория кръг Топалова ще играе срещу Карола Бежерану от Румъния.

Категорична победа за Топалова на старта в Анталия, Каратанчева губи

Гергана Топалова се класира за втория кръг на турнира за жени в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 2 българка разгроми с 6:3, 6:0 квалификантката Зейнеп Саръоглан от Турция за 89 минути игра. Българката спечели последните осем гейма в мача. Във втория кръг Топалова ще играе срещу Карола Бежерану от Румъния. Квалификантката

Гергана Топалова отпусна само три гейма на старта в Анталия

Гергана Топалова се класира за втория кръг на турнира за жени в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 2 Топалова разгроми квалификантката Зейнеп Сариоглан от Турция с 6:3, 6:0 за 89 минути игра. Гергана спечели последните осем гейма в мача. Във втория кръг Топалова ще играе срещу Карола Бежерану от Румъния. Квалификантката

Гергана Топалова с успех в Анталия

Гергана Топалова почна с разгромна победа в Турция

© Пловдивчанката Гергана Топалова се класира за втория кръг на тенис турнира за жени в Анталия (Турция), който е с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под №2 в основната схема Топалова разгроми с 6-3, 6-0 квалификантката Зейнеп Сариоглан от Турция за 89 минути игра. Нашето момиче спечели последните осем гейма в мача. Във втория кръг Гери ще

Топалова и Аршинкова са четвъртфиналистки в Анталия

Българките разгромиха с 6-0, 6-2 третите поставени японки Рина Сайго и Юкина Сайго Гергана Топалова и Петя Аршинкова се класираха за четвъртфиналите по двойки на турнира за жени в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. Българките разгромиха с 6-0, 6-2 третите поставени японки Рина Сайго и Юкина Сайго, съобщи Българската федерация по тенис

Тенис: Лия Каратанчева се класира за основната схема в турнира в Турция с награден фонд от 15 хил. долара.

Снимка: АФП Анталия. Тенис: Лия Каратанчева се класира за основната схема в турнира в Турция с награден фонд от 15 хил. долара. Това се случи след като българката постигна две победи в квалификациите. Тя успя да победи Анджелина Граович и Лаура Маир. В турнира в Анталия тя ще играе срещу Клаудиа Жиовине. Освен Каратанчева в основната схема ще играят

Лия Каратанчева преодоля квалификациите в Анталия

Топалова и Аршинкова започват от основната схема Лия Каратанчева се класира за основната схема на турнира за жени в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. Българката постигна две победи в квалификациите. Каратанчева елиминира четвъртата в пресявките Анджелина Граович от Австралия с 6-4, 6-2 и осмата поставена Лаура Маир от Италия с 6-2,