Два договора за разширение на метрото в ж.к. "Люлин"
Два договора за разширение на метрото в ж.к. "Люлин"

Два договора за разширение на метрото в ж.к. "Люлин"

"Метрополитен" ЕАД подписа два договора за изграждането на разширението от 2 км на метрото в ж.к. "Люлин", съобщиха от Столичната община. "Продължаваме да развиваме метрото, новата линия осигурява по-добра свързаност на най-големия квартал на столицата. Това разширение е част от стремежът ни да направим София по-модерен, по-зелен и по-добре свързан

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах